Сайт візитка або Landing Page Створення сайтів

Сайтом "візиткою" або Landing Page (лендінг, посадочна сторінка) називають невеликий сайт на 1-2 сторінки. Головне завдання такого сайту полягає в наданні невеликої за об'ємом, але змістовної інформації. Наприклад: назва та короткий опис організації, перелік кервіних осіб, короткий опис послуг та контактна інформація.

Не зважаючи на невелику кількість викладеної на сайті інформації та від цього низьку ціну розробки, сайт-візитка є ефективним способом реклами в інтернеті.

У нашій студії ми розробляємо сайти-візитки з індивідуальним, унікальним дизайном. Термін розробки сайтів такого формату 2-4 тижні. Розробка сайту починається після узгодження техничного завдання та дизайну сайту замовником.

Сайт-візитка розробляється в стислі строки, не потребує дорогого хостингу, витрати на подальше обслуговування сайту мінімальні. Цей вид сайтів є найекономнішим.

Основні розділи, що використовуються на сайтах-візитках:

  • Головна сторінка (все про вас або ваш товар)
  • Контакти 

Наші переваги

Створення сайту - творчий процес і як кожен творчий процес він вимагає розробки концепції і дизайну. При розробці сайтів ми намагаємося найбільш чітко з'ясувати мету і параметри розроблюваного сайту, виходячи з побажань замовника, і підібрати найбільш ефективну і оригінальну концепцію для досягнення цих цілей ...

Детальніше →