Landing Page — Розробка односторінкового сайту Створення сайтів

Landing page – односторінковий довжелезний сайт однієї пропозиції з великою кількістю простої анімації та ефектів.

Landing page – найкращий рекламний сайт однієї пропозиції

Напевно, ви не раз натрапляли на сайт, який детально розписував переваги конкретного товару чи послуги та спонукав до якоїсь дії.

Цей сайт міг виглядати досить видовженим і насиченим з чітко підібраною інформацією. Але на відміну від традиційного сайту, він не був перевантаженим складними елементами.

Згадали? Велика ймовірність, що це і була landing page, лендінгова сторінка, сайт-вітрина, чи... термін «цільова сторінка», мабуть, найкраще описує, як працює цей тип сайту.

Якщо взяти до уваги статистику продажу одного конкретного товару чи послуги, найбільші показники має «landing page» – лідер у своїй ніші серед рекламних сайтів.

 

У чому секрет ефективності landing page або цільової сторінки?

Секрет landing page у граничному фокусуванні уваги відвідувача на одній пропозиції послуги чи товару або декількох, але досить схожих. У результаті з’являється ще одна значна перевага – чітка організація односторінкового сайту.

Максимум інформації про одну пропозицію — мінімум зайвої інформації, яка відвертає увагу!

Надмір елементів на сайті може відвертати увагу потенційного клієнта від пропозиції (товару або послуги), до того ж сторінка довше завантажується, тому від них на лендінговій сторінці намагаються щонайбільше позбавитися.

 

Landing page – односторінкові сайти, які мають низку особливостей:

 • відсутність складного меню чи вибору товару

 • наявність кількох чітко виражених та ієрархічних заголовків і блоків тексту (згори-донизу), які логічно та послідовно пов'язані один з одним

 • фото, відео — окремими невеликими блоками з поясненнями

 • перелік переваг пропозиції, відповіді на часті запитання

 • «індикатори довіри», тобто статистика, сертифікати чи ліцензії, відгуки користувачів

 • та найголовніше – заклик до дії! (форма надсилання заявки на отримання товару чи послуги)

 • а також зручні та зрозумілі контактна інформація та форма зворотного зв’язку: онлайн чат, телефони, пошта, мапа проїзду.

Такі сторінки можуть функціонувати як окремі сайти, або ж на наявному сайті компанії створюється сторінка, яка є частиною архітектури сайту.

 

 

Який тип сайту обрати?

Коли landing page – ідеальний варіант
 • на ринок виходить новий продукт, потрібна реклама
 • потрібно розповсюдити інформацію про надавану послугу
 • треба повідомити про подію (прем’єра вистави чи шоу, річниця компанії, акція, вебінар, тренінг)
 • треба закликати до дії велику кількість людей (збір коштів, флешмоб)
Коли краще обрати інший різновид сайту

 

Як розробляється landing page

Студія «WEBUS» надає послуги зі створення, просування та підтримки сайтів уже понад 8-м років. Ми пишаємося результатами нашої роботи, адже задоволені клієнти, високий рівень довіри, зростання продажів власників сайтів, створених нашими фахівцями, – найважливіші та найнадійніші докази високої якості надаваних послуг.

Спочатку фахівці студії розробки сайтів виділяють цільову авдиторію, якій пропонується перейти на новий вебресурс landing page. На конкретний запит користувача компанія надає свою конкретну пропозицію, тому і клієнт, і компанія отримують бажане.

Потенційні клієнти потрапляють на цільову сторінку через рекламу на інших сайтах, у соціальних мережах чи завдяки рекламній підтримці пошукових систем Google ADS. Якщо клієнтів цікавить пропозиція, вони можуть подзвонити, залишити свої дані, надіслати заявку чи перейти на основний сайт або інтернет-магазин компанії.

 

Фахівці нашої вебстудії будуть раді допомогти вам визначитися з сайтом з урахуванням ваших побажань. Landing page найкраще допомагає за незначний час перетворити потенційних клієнтів на реальних!

Наші переваги

Створення сайту - творчий процес і як кожен творчий процес він вимагає розробки концепції і дизайну. При розробці сайтів ми намагаємося найбільш чітко з'ясувати мету і параметри розроблюваного сайту, виходячи з побажань замовника, і підібрати найбільш ефективну і оригінальну концепцію для досягнення цих цілей ...

Детальніше →