Корпоративний сайт — створення професійних сайтів Створення сайтів

Корпоративний сайт – багатофункціональний і надзвичайно ефективний бізнес-інструмент, який формує правильний інформаційний і позитивний імідж компанії.

Корпоративний сайт – це віртуальний офіс компанії

Корпоративний сайт – це інструмент для комунікації як з різними суспільними групами, ділового спілкування співробітників та проведення різноманітних операцій усередині компанії. 

Одна з найважливіших функцій корпоративного сайту – це поширення достовірної інформації та новин про діяльність компанії. У часи пікової активності соцмереж інтернет захлинуло море фейкової інформації та оманливих новин. Корпоративні сайти досить добре справляються з цією проблемою своєю достовірністю та 100% контролем над стрічкою новин.

Багато корпоративних сайтів успішно використовуються і для налаштування внутрішньої роботи компанії, організації звітності та торгових процесів, а також підтримки ділового спілкування співробітників усередині компанії.

Не поступаються їй у пріоритетності й такі завдання сайту як:

 • розкриття якості товарів і послуг компанії їх конкурентних переваг
 • вчасного донесення до клієнтів привабливих пропозицій
 • розкриття особливостей функціювання компанії, рекламна інфографіка
 • якісне та вчасне оформлення новини компанії з можливістю зворотного зв'язку
 • залучення нових клієнтів і партнерів через великий спектр контактних даних на сайті
 • залучення нових клієнтів завдяки інтерактивним елементам на сайті
 • розширення географії, сайт доступний по всьому світу
 • підвищення якості - сайт може працювати на декількох мовах одночасно.

У чому секрет ефективності «корпоративного» сайту?

Корпоративний сайт досить легко впізнати! У правильному дизайні корпоративного сайту застосовуються кольори та логотип компанії її фірмові шрифти та слогани. Це називається — відповідність дизайну сайта до загального брендбуку компанії.


Якісний корпоративний сайт має окрім привабливого дизайну — ще й простий, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Користувач повинен почувався на сайті комфортно та міг отримати необхідну інформацію, здійснивши мінімум дій.


Сайт має бути адаптованим під мобільні пристрої, планшети та широкоформатні монітори,адже вони вже давно стали частиною нашої дійсності. Велике значення має також швидкість завантаження сторінок ресурсу на комп'ютерах та телефонах та його стабільність роботи – не всі ваші потенційні клієнти мають доступ до широкополосної смуги Інтернет, наприклад в дорозі.

Якісні корпоративні сайти мають такі особливості:

 • головне меню з чіткою ієрархією, широкий вибір товарів чи послуг, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс
 • на корпоративному сайті містяться відомості про історію компанії, галереї виконаних робіт, каталоги товарів з їх докладним описом, блоки новин, наявні вакансії
 • сайти мають адаптивний дизайн і відповідність до «Брендбуку» компанії
 • швидкість і стабільність функціювання за рахунок правильно налаштованого хостингу і невеликої питомої ваги вебсторінок
 • присутні інструменти взаємодії з користувачами (чати, форуми, сторінка з відгуками)
 • наявність системи збору статистики та CRM
 • сторінки сайту обов'язково повинні бути SEO-оптимізованими
 • форма зворотного зв’язку з відвідувачами та контактна інформація з інтерактивними мапами це зручність для потенційного клієнта

Наявність на сайті таких елементів взаємодії з клієнтами, як онлайн консультації, опитування, чати, форуми тощо, свідчить про орієнтованість компанії на клієнтів . У свою чергу, це позитивно позначається на лояльності до компанії.


Якісний корпоративний сайт дозволяє економити кошти на рекламі, адже реклама в інтернеті значно дешевша за традиційну! 

Ви вагаєтесь який тип сайту обрати?

Корпоративний сайт підійде найкраще:

 • якщо серйозна компанія потребує електронного представництва в Інтернеті
 • якщо компанія шукає спосіб залучення нових клієнтів і партнерів, підвищення лояльності наявних користувачів
 • потрібно створити майданчик, на котрому співробітники різних підрозділів і філій компанії зможуть взаємодіяти між собою, керувати внутрішніми процесами роботи компанії
 • необхідно створити потужний інструмент для ведення бізнесу в інтернеті з каталогом товарів або послуг і надійною, зрозумілою системою управління контентом сайту.

Коли краще обрати інший тип сайту:

 • коли потрібна активна реклама певного окремого товару чи послуги – підійде Рекламний сайт чи Landing Page
 • треба створити ресурс, який об’єднуватиме людей зі спільними інтересами чи просто масштабну платформу для всіх охочих, яка надаватиме їм можливість взаємодіяти між собою – допоможе інформаційний портал, чи соціальна мережа
 • необхідно розробити інтернет-представництво для зовсім невеличкої компанії за малим бюджетом  – підійде Рекламний сайт
 • магазин роздрібної чи оптової торгівлі переходить у режим онлайн і йому потрібен майданчик для продажу та реклами товарів - бажаний тип сайту Інтернет-магазин.

Як розробляється корпоративний сайт?

Корпоративний сайт відносять до категорії складних програмно-візуальних продуктів, тому довірити розробку такого проекту варто професіоналам із значним досвідом роботи та з наявністю гарного портфоліо.


Фахівці нашої вебстудії розробляють корпоративні сайти, які вирізняються високим рівнем якості, вигідно висвітлюють сильні сторони компанії, позитивно впливають на її імідж і сприйняття клієнтами та партнерами.


Ми розробляємо сайти на надійній платформі (Система керування вмістом, CMS), адже стабільність функціонування – одна з головних складових успіху сайту. Якщо ваша компанія ще не має власного логотипа, фахівці вебстудії WEBUS з радістю допоможуть визначитися з символом для презентації компанії чи продукту.

Звісно, всі питання – починаючи з дизайну і закінчуючи структурою і функціональністю – визначаються індивідуально з кожним клієнтом з урахуванням найсучасніших тенденцій і технологій у сфері розробки сайтів і специфіки діяльності компанії. Всі побажання замовника повинні бути задокументовані в ТЗ — «Технічному Завданні на розробку нового сайту».

Корпоративний сайт – неодмінна складова успіху вашого бізнесу!

Наші переваги

Створення сайту - творчий процес і як кожен творчий процес він вимагає розробки концепції і дизайну. При розробці сайтів ми намагаємося найбільш чітко з'ясувати мету і параметри розроблюваного сайту, виходячи з побажань замовника, і підібрати найбільш ефективну і оригінальну концепцію для досягнення цих цілей ...

Детальніше →