Як ми працюємо або наші переваги! Студія

 • Створення сайту - творчий процес.

  І як кожен творчий процес він вимагає розробки концепції та дизайну. При розробці сайтів, ми намагаємося найбільш чітко з'ясувати мету і параметри розроблюваного сайту, виходячи з побажань замовника, та підібрати найбільш ефективну, оригінальну концепцію для досягнення цих цілей.

 • Індивідуальний дизайн - перевага Вашої компанії.

  Сайт - це Ваше електронне представництво в інтернеті. Як всі люди і кампанії різні між собою, так і їх сайти повинні чітко передавати атмосферу та характер цих людей і кампаній. Індивідуальний підхід в розробці оформлення сайту дає можливість максимально яскраво виразити особливості, цілі, прагнення його власника та передати користувачеві важливу для нього інформацію.

 • Використання Open Source CMS - висока розширюваність сайту.

  Ми розробляємо сайти використовуючи за основу Open Source CMS. Розробка сайтів на CMS дозволяє значно знизити витрати на виготовлення сайту, підвищуючи можливість його розширення і модифікації. Відкритість вихідного коду і використання класичних мов програмування, відкриває широкі можливості модернізації сайту по мірі його розвитк або розвитку компанії! Використання Open Source CMS дозволяє без підвищених витрат змінювати характер сайту: з простого сайту візитки розвивати повноцінний корпоративний сайт або модернізувати його до рівня інтернет-магазину.

 • SEO оптимізація і статистика - повний контроль над сайтом.

  Конкуренція серед сайтів не змушує себе чекати. У зв'язку з цим, дуже важливо керувати сайтом ефективно і з урахуванням параметрів індексації його пошуковими системами. Оптимізація сайту під пошукові системи складний процес, але він вже став стандартом для власників сайтів. Ми розробляємо сайти на CMS, які дозволяють автоматизувати процеси оптимізації сайту під пошукові системи і тим самим підвищити відвідуваність вашого сайту та його конверсію. ми підключаємо до сайту системи статистичного обліку, які дають власникові обширну інформацію про ефективність і сайту в цілому, так і окремих його сторінок.

 • Розробляючи сайти ми використовуємо новітні технології!

  Інформаційна мережа Інтернет та її стандарти з'явилися не так давно і стрімко розвиваються. Нові технології дозволяють створювати більш якісні та продуктивні та конкурентноспроможні сайти. Ми прагнемо не відставати від цієї тенденції і йти в ногу з часом, створюючи наші сайти за допомогою найбільш ефективних і сучасних технологій!

Наші переваги

Створення сайту - творчий процес і як кожен творчий процес він вимагає розробки концепції і дизайну. При розробці сайтів ми намагаємося найбільш чітко з'ясувати мету і параметри розроблюваного сайту, виходячи з побажань замовника, і підібрати найбільш ефективну і оригінальну концепцію для досягнення цих цілей ...

Детальніше →