Програмування сайту Робочий процес

Програмування виконується після затвердження дизайну сайту. Ключовим моментом на цій стадії є вибір системи управління вмістом або CMS. Від вибору CMS залежить функціональність сайту, як-от: можливість редагування та додавання нової інформації, модифікація компонування та зовнішнього вигляду. Також від вибору CMS залежить вартість розробки сайту та вибір хостингу для нього.

Основні стадії процесу:

  • Вибір CMS !
  • Вибір хостингу
  • Установка і налаштування CMS сайту
  • Установка додаткових модулів
  • Налаштування зовнішнього вигляду (згідно з дизайном)
  • Тестування сайта (тестування сайта включає в себе перевірку працездатності сайту в різних браузерах та операційних системах)

Наші переваги

Створення сайту - творчий процес і як кожен творчий процес він вимагає розробки концепції і дизайну. При розробці сайтів ми намагаємося найбільш чітко з'ясувати мету і параметри розроблюваного сайту, виходячи з побажань замовника, і підібрати найбільш ефективну і оригінальну концепцію для досягнення цих цілей ...

Детальніше →

Наші контакти

Наша адреса: Україна, м. Полтава Пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Контактні телефони: +38 (068) 897-51-57, +38 (095) 109-27-23.

2008-2016 © Веб-студія Webus – створення сайта в Полтаві, розробка інтернет-магазина і каталога товарів в Полтаві. Розробка дизайну сайта. Оптимізація і просування сайта в інтернеті, контекстна та банерна реклама.