Дизайн сайту Робочий процес

Розробка дизайну сайту є одним із ключових моментів процесу розробки сайту, а також його успішної роботи в майбутньому. У нашій студії ми розробляемо сайти тільки з ексклюзивним дизайном! Індивідуальний підхід до кожного замовника гарантує якість та оригінальність дизайну сайту, який розробляється.

Бажано, щоб зовнішний вигляд сайту дуже точно відображав його зміст і допомогав краще сприймати інформацію, викладену на його сторінках. Для розвинених компаній з історією важливе збереження стандартів корпоративного стилю компанії. Для компаній, що тільки почали свою роботу, важливе визначення ключових моментів та наголосів, і зважаючи на це здійснюється вибір дизайну, що дозволяє гарно та зручно відображати інформацію для відвідувачів сайту.

Розробка дизайну сайту включає підготовку макетів веб-сторінок (зазвичай у форматі .jpg, чи .png). У процесі розробки дизайну з'ясовуються основні показники сайту: компонування, стиль, гама кольорів та інші. Остаточний варіант узгоджується із замовником.

Розробка дизайну:

 • Розробка головної сторінки  
  • Вибір компонування
  • Вибір елементів керування
  • Розробка стилю сайту
  • Адаптація або розробка логотипу (за потребую)
 • Розробка дизайну інших сторінок (галереї, форумів, сторінки контактів та ін.)  
  • кількість детально розроблених сторінок залежить від бажання замовника

Розвиток сучасних інформаційних технологій висуває дедалі більше вимог. Серед них - створення сайтів з адаптивним дизайном, тобто таких, якими зручно користуватися не залежно від пристрою, який застосовується для перегляду сайту.

Наші переваги

Створення сайту - творчий процес і як кожен творчий процес він вимагає розробки концепції і дизайну. При розробці сайтів ми намагаємося найбільш чітко з'ясувати мету і параметри розроблюваного сайту, виходячи з побажань замовника, і підібрати найбільш ефективну і оригінальну концепцію для досягнення цих цілей ...

Детальніше →