Що таке "бюджет сайту"? Найчастіші запитання (FAQ)

Бюджет сайту, це попередньо оговорена загальна вартість всіх етапів робіт, необхідних для розробки якісного сайту. У цю суму можуть входити (а можуть і не входити), як підготовчі проектні роботи, так і роботи, що проводяться після закінчення виготовлення сайту. Розробка сайту - творчий процес. У цей процес входить рішення як художніх (дизайн), так і інженерно-технічних (програмування) завдань, що робить процес досить гнучким, але й досить складним організаційно.

Перерахуємо основні види робіт по розробці сайту:

До підготовчим "проектним" робіт відносяться: розробка концепту сайту, розробка технічного завдання (ТЗ) на виготовлення сайту, маркетингові дослідження, оцінка ринку та конкурентоспроможності проекту.

До робіт спрямованих на виготовлення самого сайту належать: розробка дизайну, програмування, наповнення сайту контентом (статтями, товарами), тестування сайту.

До робіт проводиться після виготовлення сайту належать: реєстрація сайту в пошукових системах, технічна підтримка працездатності сайту, просування сайту, збір статистичної інформації про сайт і його відвідувачів, проведення рекламних кампаній, та інших робіт спрямованих на підвищення відвідуваності сайту, і багато іншого.

Грамотний розподіл бюджету сайту дозволяє добитися максимально вигідного ефекту для його власника. Природно, що не у всіх випадках потрібно настільки ретельно підходити до розробки сайту, не всі проекти цього вимагають. Але, чим дорожче проект, чим вище вимоги до його ефективності, тим важливіше ретельно спланувати його "бюджет".

У нашій студії ми завжди намагаємося допомогти у визначенні "правильного" розподілу бюджету сайту. Ми пропонуємо скористатися безкоштовними першими консультаціями по створенню сайтів. Досвід попередніх проектів дозволяє нам пропонувати різні ефективні варіанти розв'язання поставленого завдання, але підсумковий вибір завжди повинен бути на розсуд замовника.

Наші переваги

Створення сайту - творчий процес і як кожен творчий процес він вимагає розробки концепції і дизайну. При розробці сайтів ми намагаємося найбільш чітко з'ясувати мету і параметри розроблюваного сайту, виходячи з побажань замовника, і підібрати найбільш ефективну і оригінальну концепцію для досягнення цих цілей ...

Детальніше →