Сайт візитка Створення сайтів

Створення сайту-візитки в Полтаві!

Сайтом "візиткою" називають невеликий сайт на 3-5 сторінок. Головна задача такого сайту полягає в наданні невеликої за об'ємом але змістовної інформації. Наприклад: назва та короткий опис організації, перелік кервіних осіб, короткий опис послуг та контактна інформація.

Не зважаючи на невеликий розмір інформації викладеної на сайті та від цього малу ціну розробки, сайт візитка є ефективним способом реклами в інтернеті.

В нашій студії ми розробляємо сайти візитки з індивідуальним, унікальним дизайном. Термін розробки сайтів такого формату 1-2 тижні. Розробка сайту починається після узгодження техничного завдання та дизайну сайта замовником.

Сайт візитка розробляється в стислі строки, не потребує дорогого хостингу, затрати на подальше обслуговування сайту мінімальні. Цей вид сайтів є найекономнішим.

 Основні розділи, що використовуються на сайтах візитках:

  • Головна сторінка
  • Опис організації (послуг, товарів)
  • Галерея (портфоліо або прайс-лист)
  • Контакти 

Наші переваги

Створення сайту - творчий процес і як кожен творчий процес він вимагає розробки концепції і дизайну. При розробці сайтів ми намагаємося найбільш чітко з'ясувати мету і параметри розроблюваного сайту, виходячи з побажань замовника, і підібрати найбільш ефективну і оригінальну концепцію для досягнення цих цілей ...

Детальніше →