05 січня 2020

Офіційний сайт Полтавського музично-драматичного театру ім. М.В. Гоголя Корпоративні сайти

Сайт Полтавського театру імені М.В. Гоголя

Технології:

Графічні редактори, CMS Open Source, PHP7, SQL, HTML5, CSS3

Обсяг робіт:

Сайт під ключ

Зміст роботи:

Колись пророкували, що кіно замінить театр. Перше кіно з'явилося ще наприкінці 19 сторіччя. Надворі вже 21, а глядацькі зали заповнені поціновувачами театрального мистецтва. Сучасність додала театральним традиціям нові технології та збагатила репертуар. Раніше відвідування театру й опери було ознакою належності до вищого товариства. Часи змінилися. Тепер, щоб доторкнутися до прекрасного, не потрібно мати значних статків, квиток може собі дозволити пересічна людина.

На сайті, розробленому студією "WEBUS", ви знайдете не тільки базову інформацію про найближчі вистави й перелік акторів, але й про історію театру, світлини з сучасних постановок, розгорнену інформацію про кожного "гоголівця", відеоматеріали, відгуки ЗМІ, технічні характеристики театру та його обладнання. Зручна навігація охоплює всі сторінки сайту, включно з розділом "Контакти", що має підрозділи для зручності користувачів.

Кадри з вистав можна побачити й на головній сторінці, і у фотогалереї. Любителів старовини потішать вінтажні фотографії визначних артистів і акторок 60-х років минулого століття. Більше дізнатися про улюблених акторів та інших працівників театру можна у розділі "Колектив".

Присутні адаптивний дизайн і соціальні кнопки — невіддільні атрибути будь-якого сучасного сайту. Квитки можна замовити онлайн через зовнішній сервіс продажу квитків Kontramarka.

Не відмовте собі в задоволенні: проведіть час у вишуканому товаристві слуг Мельпомени! Актори театру вдихнуть життя у ваші улюблені книжки й легенди («Майстер і Маргарита», «Політ над гніздом зозулі», «Остання любов Гетьмана», «Страшна помста» тощо).

Переглянути сайт: teatr-gogolya.pl.ua.