16 жовтня 2015

Сайт Полтавського Домобудівного Комбінату Корпоративні сайти

Сайт Полтавського Домобудівного Комбінату

Технології:

графічні редактори, CMS, PHP, SQL, HTML 5, CSS 2-3

Обсяг робіт:

сайт під ключ

Зміст роботи:

Розроблений офіційний сайт для однієї з найбільших будівельних організацій Полтави і Полтавської області — Домобудівного Комбінату (Полтавського ДСК).

Основні переваги нового сайту - оновлений дизайн Mobile-Frendly, наявність зручного пошуку квартир за різними параметрами, гіперактивна карта новобудов комбінату, довідкові розділи, оновлена фотогалерея, а також зручна багатокористувацька панель управління сайтом.

Тепер на сайті можна легко знайти квартиру в новобудові шукаючи її відразу за кількома параметрами: розташування новобудови, кількістю кімнат і звичайно ж ціною! Зручна карта новобудов допоможе Вам обрати найбільш сприятливі район міста для житла та бізнесу. А докладні описи споруджуваних будинків і фотогалерея ще більше спростять Ваш вибір!

На сайті організовано інтерактивний On-line Помічник-консультант, який дасть Вам можливість поспілкуватися в живу з менеджерами компанії та задати їм питання, що цікавлять Вас.

Розділи новин та інформації сповістять Вас про всі важливі події, і акції компанії Полтавський ДБК, а також розкажуть про сучасні будівельні технології та інші переваги компанії!

На сайті використані фотографії полтавського фотографа Максима Бондаревського.