19 березня 2021

Cайт центру здоров'я та краси "ПоліСмайл" Корпоративні сайти

Розробка сайту центру здоров'я та краси «ПоліСмайл»

Технології:

Графічні редактори, CMS Open Source, PHP, SQL, HTML5, CSS3, Bootstrap4

Обсяг робіт:

Корпоративний сайт під ключ

Зміст роботи:

Сайт медцентру, розроблений веб студією "Webus", має сучасний адаптивний дизайн, тож його перегляд і на мобільних пристроях (смартфони, планшети тощо) буде зручним. Центр здоров'я та краси "ПоліСмайл" має кілька функцій: це і лікувально-діагностичний центр, і салон краси, і спа-салон. Найперше, що бачить клієнт - усміхнені та доброзичливі обличчя адміністраторів та іншого персоналу клініки. А про посмішку клієнтів потурбуються фахівці: лікарі-стоматологи, подологи, масажисти, косметологи та інші.

На сайті реалізована фотогалерея з функціями регулювання масштабу, завантаження зображення, можна також ними поділитися у соц.мережах і поставити "Вподобайку". На головній сторінці є можливість "заочно" познайомитися з колективом медцентру.

Надзвичайно інформативний та SEO корисний розділ "Блог", який містить підрозділи "Новини", "Про нас", "Корисні статті", "Акційні пропозиції".

У відгуках вдячні клієнти особливо відзначають ввічливість і привітність персоналу, а завдяки високому рівню професіоналізму фахівців медцентру клієнтам гарантовано гарний настрій.

Записатися чи уточнити інформацію можна завдяки формі зворотного зв'язку, бізнес-месенджеру jivochat, соціальним мережам ("Фейсбук", "Твіттер", "LinkedIn") і, звісно, контактним даним. 

Відвідайте новий сайт: polismile.com.ua