19 січня 2018

OnTopWake - Виготовлення реверсивних канатних доріг Рекламні сайти

OnTopWake - Виготовлення реверсивних канатних доріг

Технології:

Графічні редактори, CMS Open Source, PHP7, SQL, HTML5, CSS3, Bootstrap 4

Обсяг робіт:

Сайт під ключ

Зміст роботи:

Новий напрямок активного відпочинку WAKE-park стає все більш популярним в нашій країні, що призводить до підвищеного попиту на обладнання для вейк-парків. Дизайнерами студії був розроблений сайт для молодої, але вже досвідченої команди OnTop Extreme (місто Полтава), яка розробила свою власну канатну систему для катання на WAKE-дошці.

При виготовленні сайту ми намагалися передати не тільки всі переваги канатної системи OnTopWAKE, а й саму атмосферу свята яка властива вейк-паркам як і будь-якому пляжному відпочинку! Сайт зроблений в стилі розширеного лендінг-пейдж з додатковими сторінками, анімацією та контактними формами зворотного зв'язку.

Приємного перегляду!

 

Наші контакти

Наша адреса: Україна, м. Полтава Пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Контактні телефони: +38 (068) 897-51-57, +38 (095) 109-27-23.

2008-2016 © Веб-студія Webus – створення сайта в Полтаві, розробка інтернет-магазина і каталога товарів в Полтаві. Розробка дизайну сайта. Оптимізація і просування сайта в інтернеті, контекстна та банерна реклама.