21 лютого 2020

Офіційний сайт Полтавського симфонічного оркестру Рекламні сайти

Офіційний сайт Полтавського симфонічного оркестру

Технології:

Графічні редактори, CMS Open Source, PHP7, SQL, HTML5, CSS3

Обсяг робіт:

Сайт під ключ

Зміст роботи:

Музика нас супроводжує все життя. Під її акомпанемент ми засинаємо в дитинстві, святкуємо врочистості, вона відміряє перебіг нашого буденного життя. Якісь жанри з'являються, набувають популярності та втрачають її, але актуальність класичної музики поза сумнівом і поза часом.

Сайт Полтавського симфонічного оркестру, створений студією веб-розробки "WEBUS", чудово поєднує класику та новітні технології. Унікальний дизайн якнайточніше підкреслює тематику сайту та занурює в атмосферу витонченого мистецтва.

На рухомих банерах на головній сторінці зображені події з життя оркестру: виконання творів як на класичній сцені у театрі, так і в несподіваних місцях: музеях, просто посеред міста і за містом в оточенні природи.

На сайті ви знайдете все: від афіш з інформацією про час і місце проведення концерту до деталей про історію і сьогодення оркестру, від відомостей про оркестрантів та інших працівників оркестру до фото- та відеозвітів про проведені заходи.

Яскраві афіші перегортаються, якщо на них навести мишкою, ніби листівка, на зворотному боці якої детальний опис події.

Професійних виконавців може зацікавити розділ "Вакансії", а тих, хто цікавиться можливістю співпраці, розділ "Умови співпраці" відповідно.

Проведіть незабутній вечір під акомпанемент чудової музики та у приємному товаристві однодумців!

Переглянути сайт: orchestra.com.ua.

 

Наші контакти

Наша адреса: Україна, м. Полтава Пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Контактні телефони: +38 (068) 897-51-57, +38 (095) 109-27-23.

2008-2016 © Веб-студія Webus – створення сайта в Полтаві, розробка інтернет-магазина і каталога товарів в Полтаві. Розробка дизайну сайта. Оптимізація і просування сайта в інтернеті, контекстна та банерна реклама.