22 січня 2020

Офіційний сайт Національного Cорочинського ярмарку Корпоративні сайти

Офіційний сайт Національного Cорочинського ярмарку

Технології:

Графічні редактори, CMS Open Source, PHP7, SQL, HTML5, CSS3

Обсяг робіт:

Сайт під ключ

Зміст роботи:

Ярмарок з давніх-давен був місцем не тільки для торгівлі, але й для розваг. Він поєднував базар, фестиваль, театральні дійства та парк розваг. Хтось приїжджав продати або купити городину чи худобу, хтось привозив вироби, виготовлені власними руками, так званий хендмейд. На цьому заході люди, незалежно від віку чи статків, могли розважитися, адже ярмарковий день прирівнювався до свята, на яке чекали з нетерпінням.

Студія WEBUS оновила офіційний сайт Національного сорочинського ярмарку, удосконаливши свою першу версію.

Що змінилося? Головна сторінка стала яскравішою і "просторішою", адже бокові меню "поховалися" в головне. Це легше для сприйняття, та й виглядає більш стильно та сучасно. Менше тексту, більше яскравих фотографій та інтерактивних елементів. Всім нам добре відомий логотип ярмарку, вітряний млин, "ожив" внаслідок застосування анімації.

Наведення мишки на певні елементи додає динаміки: невеличкі "листівки", з яких складається звіт з ярмаркування у 2019 році, перегортаються і показують додаткову інформацію, фотографії з різноманітних майстер-класів поступаються місцем стислій довідці про кожен з них, афіші теж рухаються, тож проминути їх неможливо.

Для допитливих наявний детальний звіт за кожен день ярмаркування з яскравими фотографіями. Ще більше фотографій у галереї, яка поділена по роках проведення ярмарку. Осібно стоять ретро-світлини за 1982 рік.

Для подачі заявки на участь потрібно зареєструватися на сайті. Треба організувати конференцію? До ваших послуг прес-центр з повноцінним технічним забезпеченням.

Приїздіть на ярмарок! Зручна інтерактивна мапа проїзду покаже, як сюди дістатися. А розібратися, що де на самому ярмарку, допоможе план-схема у відповідному розділі. Не обійшли увагою організатори й тих, хто надає перевагу громадському транспорту: наявні розклади руху потягів і автобусів до Великих Сорочинців.

Сайт має адаптивний дизайн і кнопки соціальних мереж. Доступний двома мовами: українською та англійською.

Переглянути сайт: yarmarok.in.ua.