29 липня 2020

Cайт центру магнітно-резонансної томографії "Планета здоров'я", Бердянськ Корпоративні сайти

Сайт центру магнітно-резонансної томографії

Технології:

Графічні редактори, CMS Open Source, PHP7, SQL, HTML5, CSS3

Обсяг робіт:

Сайт під ключ

Зміст роботи:

У дизайні сайту використовуються фірмові кольори діагностичного центру, а також логотип. Фон сайту має не тільки декоративне, але й інформативне значення завдяки доданій мапі проїзду.

На головній сторінці багато рухомих, інтерактивних елементів, які надзвичайно спрощують навігацію та загалом пожвавлюють сторінку. Привертає увагу нестандартна інтерактивна схема підрозділів сайту з можливістю переходу з головної сторінки на підрозділ послуги, у якій зацікавлений користувач. Наведення оптичною мишкою на підрозділ змінює центральне зображення на схемі. На головній сторінці можна також ознайомитися з усім асортиментом послуг і з фахівцями, які працюють у клініці.

На сайті можна знайти фотографії томографа Hitachi AIRIS Vento, процес обслуговування клієнтів, а також інтер'єра й екстер'єру закладу.

У пригоді потенційному клієнту центру стане і кошторис, і пізнавальні статті у розділі "Блог". На запитання користувачів відповідають у розділі "Часті запитання та відповіді".

Заявку на запис можна надіслати на сайті або скористатися контактною інформацією. Сторінка компанії на Фейсбук надасть додаткову інформаційну підтримку та зворотний зв'язок. До послуг користувачів месенджер "Вайбер".

Традиційний для цього типу сайту розділ "Відгуки клієнтів" слугує так званим "індикатором довіри", тобто фактор, який формує рівень довіри до клініки, додає переконливості ресурсу.
Сайт має українську та російську версії. 

Завітати на сайт: ldc-planeta.com.ua