20 травня 2015

Інтернет-магазин DKS-Електрик Інтернет-магазини

Інтернет-магазин DKS-Електрик

Технології:

графічні редактори, CMS, PHP, SQL, HTML 5, CSS 2-3

Обсяг робіт:

сайт під ключ

Зміст роботи:

Наша веб-студія розробила інтернет-магазин електротоварів для полтавської організації DKS-Електрик. На сайті реалізований стильний дизайн, нескладна система реєстрації, зручний інтерфейс.

Окрім простого у використанні рубрикатора товарів, в інтернет-магазині є також можливість відсортувати товарні позиції за ціною, виробником, категорією і характеристиками товару. Категорії з верхнього рубрикатора дублюються внизу сторінки, а також у додатковій колонці зліва.

На сайті є система пошуку, тому відвідувачі ніяк не зможуть пропустити товар, який шукають. На додаток, у них є можливість порівняти товари з однієї категорії і залишити відгуки.

У розділі «Знижки» відвідувач зможе переглянути товари за спеціальною ціною.

Сподобався інтернет-магазин?

Відвідувачі мають можливість підписатися на розсилку та отримувати інформацію про останні новинки та акції. А ще DKS-Електрик можна знайти «Вконтакті», а також поділитися посиланням на інтернет-магазин в інших соціальних мережах: "Twitter", "Facebook" і "Google+".

Знайти ж сам магазин допоможе не тільки вже традиційна карта Google Maps, але й функція пошуку найближчого магазину за місцем розташування потенційного клієнта.