25 червня 2018

Інтернет-магазин товарів для вишивання «Stitch House Market» Інтернет-магазини

Інтернет-магазин товарів для вишивання «Stitch House Market»

Технології:

Графічні редактори, CMS PrestaShop1.7 Open Source, PHP7, SQL, HTML5, CSS3, Bootstrap

Обсяг робіт:

сайт под ключ.

Зміст роботи:

Задачею була розробка повноцінного інтернет-магазину, через який покупці з легкістю могли б здійснювати замовлення будь-якого товару від голок до вишиваних наборів. Магазин було розроблено та виконано в стильному, сучасному та адаптивному під мобільні приятрої дизайні. З інтерактивними та інтуітивно зрозумілими блоками товарів. На головній сторінці розміщені блоки з категоріями, популярними та рекомендованими товарами, статтями та контактною інформацією.

Новий інтернет-магазин доповнено функціями швидкого пошуку, перегляду, порівняння товарів та додавання товарів у власний список бажань. Сторінка товару спроектована максимально просто та зручно для покупця. Для кожного товару додано актуальний детальний опис та можливість задавати питання і писати відгуки. Фільтри в категоріях допомагають швидше обрати необхідний товар, а блока «Акції та знижки» містить актуальні товари, які можна придбати за вигідною ціною.

Сайт виконаний у світлих тонах з кольоровими акцентами на необхідних інформаційних блоках. Тематичні банери, що містяться в слайдері, акцентують увагу відвідувачів на потрібній йому інформації. Особистий кабінет дає змогу відслідковувати свої замовлення, додавати товар у категорію "бажаних" та отримувати найактуальнішу інформацію від магазину. Блок контактів завжди допоможе оперативно зв’язатися з менеджером магазину.