26 лютого 2019

Інтернет-магазин елітного декору «Ярмарок бажань» Інтернет-магазини

Інтернет-магазин елітного декору «Ярмарок бажань»

Технології:

графічні редактори, CMS Presta Shop 1.7, PHP7, SQL, HTML5, CSS3

Обсяг робіт:

сайт під ключ

Зміст роботи:

Інтернет-магазин «Ярмарок бажань» був створений для полегшення пошуку та купівлі товарів декору для дому та затишного офісу!

Перш за все, потрапляючи на сайт, відчуваєш естетичне задоволення: чудові фотографії вишуканих меблів, оригінальних сувенірів, витончених предметів інтер'єру, гарних картин і панно. Якісні фото робіт з фольклорними мотивами українських майстрів не зможуть залишити байдужими справжніх поціновувачів мистецтва. Хтось знайде тут річ, про яку давно мріяв, хтось легко підбере подарунок до свята. Цілком відповідаючи своїй назві, інтернет-магазин виконує найзаповітніші бажання своїх клієнтів, бувши віртуальним ярмарком надзвичайно витончених і елегантних товарів.

Відвідувачів приваблюватиме не тільки "адаптивний" дизайн сайту, рясно насичений анімаційними ефектами й інтерактивними елементами, але і простота в пошуку та виборі товару. Інформація про акції, а також деталі про доставку та оплату дозволяють здійснити купівлю впевнено і без побоювань. Новини та корисні статті надають можливість залишатися в курсі останніх подій компанії, а також допоможуть у виборі товару. Відвідувач зможе легко дізнатися відмінності двох і більше продуктів, скориставшись функцією "Порівняння товарів". Безпосередньо процес придбання максимально зручний: після створення облікового запису, вибору товару або товарів, додавання власних контактних даних, способу доставки та оплати здійснюється замовлення.

Зв'язатися з представниками компанії можна як скориставшись контактними даними в розділі "Контакти", так і в режимі інтерактивного чату на самому сайті.

Переглянути новий сайт: yarmarok-bazhan.com.ua.