10 квітня 2018

Сайт сервісного центру «Перукар-Сервіс» Корпоративні сайти

Сайт сервісного центру «Перукар-Сервіс»

Технології:

PhotoShop, Gimp, CMS Joomla, PHP7, SQL, HTML5, CSS3

Обсяг робіт:

новий сайт під ключ

Зміст роботи:

Новий мінімалістичний сайт зі стильним дизайном та простотою у користуванні. Головна сторінка інформує відвідувачів про основні послуги сервісу, досвід майстрів сервісного центру та місця прийому обладнання в ремонт. Про кожен вид послуг можна прочитати у розділі сайту «Послуги ремонту». Можливі поломки та шляхи їх вирішення, а також безліч цікавих та корисних статей можна знайти у розділі «Блог». Розділ сайту “Прайс” допомагає споживачам зорієнтуватись у вартості майбутнього ремонту.

Сайт повністю двомовний (активні українська і російська мови), тому кожен зможе комфортно ним користуватися. За допомогою інтерактивного картографічного сервісу можна з легкістю знайти шлях до сервісу, навіть якщо клієнт знаходиться у цьому районі вперше. Простий і інформативний дизайн адміністративної панелі сайту допомагає редактору швидко знайти всю необхідну інформацію та водночас дуже зручний у наповнюванні та обслуговуванні адміністратором (не потребує особливих навичок та умінь).

Сайт повністю готовій для подальшого SEO-просування, має адаптивний дизайн (пристосовується під більшість виді екранів) та захищений автоматичним резервним копіюванням!