09 вересня 2017

Сайт полтавського футбольного клубу «Ворскла» Новинні і розважальні сайти

Офіційний сайт полтавського футбольного клубу «Ворскла»

Технології:

Графічні редактори, CMS Open Source, PHP7, SQL, HTML5, CSS3

Обсяг робіт:

Сайт під ключ

Зміст роботи:

Головна сторінка нас зустрічає динамічним банером, на якому зафіксовані найяскравіші моменти матчів нашої команди. Банер гарно контрастує з традиційними кольорами клубу. 

Головна сторінка надає інформацію про час і місце проведення найближчого матчу. За допомогою стрілок проводиться перехід до інформації про попередній або наступний матч. Поруч розміщена коротка турнірна таблиця, яку при бажанні можна розширити, перейшовши за посиланням.

Якщо опуститись трохи нижче, можна ознайомитися з новинами, фотографіями та переглянути рухливу стрічку «Інстаграма», а також поцікавитися продукцією, що розміщена в інтернет-магазині, в якому є можливість оцінити і придбати товар, який сподобався, помістивши його у кошик, а також залишити свій відгук. Для оформлення замовлення спершу потрібно буде зареєструватися на сайті і вибрати спосіб доставки.

Верхнє меню надає інформацію про футбольний клуб, його історію, тренування та матчі. Для зручності користувачів сайт оснащений фото- та відеогалереєю.

Зворотній зв'язок забезпечується через спеціальну форму на сайті, а також завдяки соціальним кнопкам «Інстаграма», «Фейсбук», «Твіттер» і «Google+», які переходять у відповідні спільноти і групи. Також тут можна перейти на канал команди в «Youtube».

Сайт двомовний: українська та англійська.

Переглянути сайт: vorskla.com.ua