17 травня 2018

Сайт кур'єрської служби «Dostavka Servis» Корпоративні сайти

Сайт кур'єрської служби – Dostavka Servis

Технології:

Adobe Photoshop, Gimp, CMS Joomla 3.8, PHP7, SQL, HTML5, CSS3

Обсяг робіт:

Сайт під ключ

Зміст роботи:

На новому сайті «Dostavka Servis» представлені переваги даної служби доставки та основні напрямки її діяльності у стильному, зручному для відвідувача форматі. Для цього нами були використані професійні тематичні зображення, анімація, верстання сайту на найновішому фреймворку Bootstrap 4.

Головна сторінка вміщає загальну інформацію про компанію та яскравий короткий опис послуг компанії. За посиланням з цього опису детальну інформацію про кожну послугу можна проглянути у розділі «Послуги доставки». Меню з тематичними іконками допомагають швидко зорієнтуватися та обрати потрібний розділ.

Сайт повністю двомовний, для користувача та адміністраторів доступні українська і російська мови. Дизайнерські рішення сайту підкріплені функціональністю та зручністю у використанні сайту. Простий і зрозумілий дизайн адміністративної панелі сайту допомагає редактору працювати, оновлювати сайт та займатись його просування (адмін-панель не потребує освоєння складних специфічних навичок та умінь). Сайт дозволяє відвідувачам та потенційним клієнтам з легкість користуватися послугами нового сервісу доставки «Dostavka Servis».