25 вересня 2017

Сайт зуботехнічної лабораторії «IdeaDent» Рекламні сайти

Сайт зуботехнічної лабораторії – ideaDent

Технології:

Графічні редактори, CMS Open Source, PHP7, SQL, HTML5, CSS3

Обсяг робіт:

Сайт під ключ

Зміст роботи:

Фахівці нашої веб-студії створили офіційний сайт зуботехнічної лабораторії повного виробничого циклу «IdeaDent». Лабораторія «IdeaDent» спеціалізується на наступних видах виробництва: ливарне, знімне протезування, протези на імплантатах і металокераміка.

Висока якість зуботехнічної продукції забезпечується завдяки досвідченим фахівцям лабораторії, а також сучасному обладнанню провідних зарубіжних марок і сертифікованим матеріалам німецького, японського та українського виробництва.
На головній сторінці передбачена ротація банерів, що містять коротку інформацію про лабораторію і послуги, які вона надає, під банерами реалізоване виведення тематичних статей. Доступ до всіх розділів сайту здійснюється через фіксоване верхнє і нижнє меню.

Ознайомитися з роботами лабораторії можна як у фотогалереї на сайті, так і на сторінці в «Інстаграмі».

Техніки лабораторії надають консультацію у виборі потрібного клієнту виду протезування. Також в розпорядженні клієнтів кур'єрська служба зуботехнічної лабораторії, яка здійснює доставку готового виробу.

Інтуїтивно зрозуміла адміністративна частина сайту дозволяє клієнту з легкістю вводити інформацію на сайт самостійно.

Переглянути сайт можна, перейшовши за посиланням: ideadent.com.ua

 

Наші контакти

Наша адреса: Україна, м. Полтава Пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Контактні телефони: +38 (068) 897-51-57, +38 (095) 109-27-23.

2008-2016 © Веб-студія Webus – створення сайта в Полтаві, розробка інтернет-магазина і каталога товарів в Полтаві. Розробка дизайну сайта. Оптимізація і просування сайта в інтернеті, контекстна та банерна реклама.