21 червня 2017

Сайт діагностичного центру «ЛДЦ Полтава» Рекламні сайти Корпоративні сайти

Сайт діагностичного центру - ЛДЦ Полтава

Технології:

Графічні редактори, CMS Open Source, PHP7, SQL, HTML5, CSS3

Обсяг робіт:

Сайт під ключ

Зміст роботи:

Потрапивши на головну сторінку, користувач має можливість коротко дізнатися про послуги, що надає центр, перегорнувши кілька сторінок інтерактивного банера. Детальніше можна дізнатися тут же, перейшовши за потрібним посиланням, до відповідного розділу меню або просто прокрутивши донизу. Особливу увагу хочеться звернути на зручну навігацію. 

Також просте і зручне верхнє меню стане в нагоді, якщо користувача будуть цікавити відгуки або прайс-лист, акції діагностичного центру або статті, пов'язані з його діяльністю. Ознайомитися з новинами клініки або залишити свій коментар допоможуть кнопки соціальних мереж і канал Youtube, що вже стали традиційними. 

Для зручності користувачів сайт оснащений додатком «JivoSite» - інструментом для спілкування з клієнтами. Таким чином, бажаючі можуть задати питання консультанту та отримати на них відповідь на адресу пошти, яку заздалегідь потрібно буде зазначити у формі. 

Фотогалереї, якими оснащені всі тематичні статті, допоможуть краще передати технічні деталі обладнання, а також створити загальне враження від клініки. 

Карта проїзду (Google Maps) буде корисна для тих, хто вперше хоче відвідати діагностичний центр.

Переглянути сайт: ldc.pl.ua

 

 

Наші контакти

Наша адреса: Україна, м. Полтава Пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Контактні телефони: +38 (068) 897-51-57, +38 (095) 109-27-23.

2008-2016 © Веб-студія Webus – створення сайта в Полтаві, розробка інтернет-магазина і каталога товарів в Полтаві. Розробка дизайну сайта. Оптимізація і просування сайта в інтернеті, контекстна та банерна реклама.