16 листопада 2018

Сайт-візитка професійного масажиста з Великобританії Рекламні сайти

Сайт-візитка професійного масажиста з Великобританії

Технології:

графічні редактори, CMS, PHP, SQL, HTML 5, CSS 2-3

Обсяг робіт:

сайт під ключ

Зміст роботи:

Дизайн сайту, як і його інформаційна складова, відповідають головній тематиці: масаж, ароматерапія, позитив і релаксація. Естетичну терапію може пройти кожен бажаючий відвідувач сайту абсолютно безкоштовно, споглядаючи рухомі банери з чудовими пейзажами на головній сторінці, а також переглядаючи добірку фотографій у галереї з мальовничими краєвидами графства Девон. 

Друга частина фотогалереї присвячена робочим моментам: на фотографіях зображена майстриня та її клієнти. Розділ «Offers» допоможе підібрати оптимальне співвідношення виду послуги та ціни. Перелік послуг включає шведський масаж і ароматерапію, рефлексологію, а також індійський масаж. Про їхню користь можна дізнатися з блогів, перейшовши у відповідний розділ. 

На сторінці контактів активовані координати масажного кабінету, які ведуть до супутникової версії Google Maps.

 

Наші контакти

Наша адреса: Україна, м. Полтава Пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Контактні телефони: +38 (068) 897-51-57, +38 (095) 109-27-23.

2008-2016 © Веб-студія Webus – створення сайта в Полтаві, розробка інтернет-магазина і каталога товарів в Полтаві. Розробка дизайну сайта. Оптимізація і просування сайта в інтернеті, контекстна та банерна реклама.