02 травня 2019

Сайт британського дитячого табору з вивченням англійської мови — ABC Camp Корпоративні сайти

Британський дитячий табір ABC Camp

Технології:

графічні редактори, CMS Presta Shop 1.7, PHP7+, SQL5+, HTML5, CSS3

Обсяг робіт:

сайт під ключ

Зміст роботи:

А як би відреагувала ваша дитина на пропозицію позайматися на канікулах англійською? Стогони, ниття і навіть, можливо, істерики? А ось діти, які вже побували в британському таборі, сприйняли б таку пропозицію з ентузіазмом, адже в цьому таборі навчання стає цікавою розвагою. Британські вчителі організовують свої заняття так, щоб не перевантажувати учнів інформацією, навчання проходить в інтерактивній формі і уроки пролітають непомітно.

Офіційний сайт табору, розроблений фахівцями студії "Webus", допоможе максимально передати атмосферу табору за допомогою фотогалерей, розкрити тонкощі програм: від вузькоспеціалізованих з поглибленим вивченням англійської мови або програмування до довільної без уроків, зате з максимальною кількістю розваг. Не залежно від вибору програми передбачається повне занурення дітей в англомовне середовище, адже британські вчителі просто не зможуть спілкуватися іншою мовою.

Тут можна також знайти подробиці про тематику кожного туру, що допоможе підібрати оптимальний варіант залежно від інтересів і нахилів дитини. Задоволені й радісні дитячі мармизки на фотографіях створюють закладу найкращу рекламу.

На головній сторінці можна переглянути відео з презентацією табору в новинах та відгуки його перших відвідувачів. В наявності відгуки батьків і дітей, які отримали такий незабутній досвід.

Важливою інформацією для батьків будуть відомості про умови проживання, харчування, про гуртки та спорт і навіть розклад дня, а також інформація про трансфер і карта проїзду.

Забронювати путівку можна прямо на сайті, всього лише натиснувши на однойменну кнопку на головній сторінці. На сайті також можна знайти відомості про необхідну документацію, ціни та акції.

Сайт буде корисний не тільки батькам, які хочуть відправити дітей до табору, але й людям, а також організаціям, діяльність яких пов'язана з мовами, педагогікою, організацією дитячих заходів і туризмом.

На сайті діє месенджер від Фейсбук, який стане в нагоді, якщо у відвідувачів сайту виникнуть питання.

Відвідати сайт celyn-abc-camp.com.