17 липня 2019

Офіційний сайт компанії «Sun Land» - екскурсії з Шарм-ель-Шейха Рекламні сайти

Офіційний сайт компанії Sun Land

Технології:

графічні редактори, CMS Presta Shop 1.7, PHP7+, SQL5+, HTML5, CSS3

Обсяг робіт:

сайт під ключ

Зміст роботи:

Компанія Sun Land вже більше 17-ти років організовує екскурсії з Шарм-ель-Шейха по всьому Єгипту. Унікальні природні й архітектурні пам'ятки, розваги в аквапарку, дельфінарії, прогулянки на багі по пустелі і, звичайно ж, сонце і море.

Кожен знайде для себе заняття до душі: відпочити на пляжі біля Червоного моря, здійснити подорожі пустелею або морем, відвідати піраміди, заповідники та храми. Про все це ви можете дізнатися на офіційному сайті компанії Sun Land  sunlandegypt.com.

Сайт вітає відвідувачів інтерактивними банерами з чудовими краєвидами сонячного Єгипту. Безсумнівно, вони нікого не залишать байдужим. Тут же розміщений повний перелік екскурсій із заявленими цінами.

На головній сторінці ви знайдете відомості про компанію та ТОП 5 відповідей на питання "Чому, власне, Шарм-ель-Шейх?"

Відгуки засмаглих щасливчиків, які вже встигли здійснити таку подорож, допоможуть краще ознайомитися їх "блідолицим" побратимам з особливостями надаваних послуг і вплинуть на прийняття рішення. Ще більше яскравих вражень в розділі "Фотогалерея". Актуальні події детально описані в блогах.

Для тих, хто хоче чогось особливого, є можливість додати полиску своєму перебуванню за рахунок комфортабельніших умов проживання й ексклюзивних екскурсій. Детальніше в розділі "VIP послуги".

Зв'язок з представниками компанії здійснюється у телефонному режимі, а також через соц.мережі (Фейсбук, Instagram, Twitter, Linkedin) і месенджери (Viber, Telegram, WhatsApp).