28 березня 2019

Магазин повітряних і гелієвих кульок «Супер шар» Інтернет-магазини

Магазин повітряних і гелієвих кульок «Супер шар»

Технології:

графічні редактори, CMS Presta Shop 1.7, PHP7+, SQL5+, HTML5, CSS3

Обсяг робіт:

сайт під ключ

Зміст роботи:

Повітряні кульки вже давно перестали бути виключно дитячою забавкою. Тепер вони правлять за атрибут різних подій: невеликих, таких як дні народження у колі родини, романтичні вечері й навіть виписання з пологового будинку, а також масштабніших корпоративних заходів. Різнокольорові кулі привертають увагу і дарують усім радість. Напевно, в цьому і є секрет їхньої популярності.

Інтернет-магазин "Супер шар" - це яскравий приклад того, як оздоблення приміщень і складання композицій із кульками може перетвориться на справжнісіньке мистецтво. Головну сторінку сайту прикрашають райдужні, життєрадісні фотографії з заходів, прикрашених аеродизайнерами майстерні кульок.

Для зручності користувачів сайт інтернет-магазину організований таким чином, що знайти необхідний товар буде неважко. У цьому допоможе і розподіл на розділи під конкретну врочистість, і можливість відсортувати товар за релевантністю, назвою і ціною, в наявності також фільтри, що стосуються безпосередньо характеристик товару. Купівля кульок на сайті відбувається за стандартною схемою: реєстрація на сайті, вибір товару та оформлення замовлення.

Дизайн і верстання сайту адаптивні, усі загальноприйняті сучасні стандарти дотримані, що дозволяє комфортно користуватися сайтом на будь-якому сучасному пристрої. Інформація про умови акцій і знижок знаходиться у відповідному розділі. З питаннями, які можуть виникнуть, допоможуть розібратися статті у блозі. За останніми новинами можна стежити, оформивши підписку на сайт або на групи в соц.мережах.

Перейти на сайт: sharik.poltava.ua