22 грудня 2019

Лікувально-діагностичний центр «ЛДЦ Ваше Здоров'я» Корпоративні сайти

Сайт діагностичного центру - ЛДЦ Ваше Здоров'я

Технології:

Графічні редактори, CMS Open Source, PHP7, SQL, HTML5, CSS3

Обсяг робіт:

Сайт під ключ

Зміст роботи:

Головна сторінка з інтерактивним банером, переліком послуг, інформацією про обладнання лікувально-діагностичного центру та контактними даними є стандартним прикладом лаконічного і водночас максимально інформативного розподілу інформації. На головній сторінці можна заочно познайомитися з лікарями-рентгенологами, які проводитимуть діагностику. Детальну інформацію про них та інших працівників можна знайти у підрозділі "Наш персонал". Сайт створено з метою бути максимально зручним у користуванні.

Інформація на сайті допоможе визначитись, проходити МРТ чи КТ, ознайомитись з особливостями проходження діагностики, у яких випадках її рекомендують застосовувати, наведені приклади, у якому разі проходження певної діагностики небажане чи навіть протипоказане.

Надається детальна інформація про обладнання, що застосовується під час діагностики, та його переваги, а саме МРТ система Magnetom Amira 1.5 Тл та комп'ютерний томограф SIEMENS SOMATOM go.Up.

На сайті є можливість як проглянути відгуки, так і додати власний за бажанням.

Кошторис послуг є одним з основних розділів сайту, що слугує для зручності клієнта, адже таким чином зникає необхідність дізнаватися ціни на місці. Клієнт може заздалегідь розрахувати, які послуги замовити.

Якщо виникнуть питання, користувач може використати дані з контактної інформації або скористатися онлайн-консультантом.

Додає наочності та спрощує пошук розташування центру інтерактивна мапа на сторінці контактів. На цій сторінці також наявні соціальні кнопки та месенджери. Користувач може познайомитися і з інтер'єром діагностичного центру, який відповідає і дизайну самого сайту.

Сайт має дві версії: українську та російську для зручності та покращення SEO показників сайту.

Переглянути сайт: ldc.kh.ua