Он-лайн інтернет-комерція займає все більше місця в нашому житті! Вибір і покупка якісних товарів, процес трудомісткий, а безтурботно бігати по магазинах ми можемо дозволити собі тільки в період відпочинку. Ритм життя сучасної людини досить високий! В даному випадку інтернет-магазин дозволяє заощадити достатню кількість часу, а часто і грошей!

Ринок інтернет-комерції серйозно розвивається. Все більше і більше магазинів і підприємств переходять в "он-лайн", а деякі компанії вже по другому і третьому разу оновлюють свої "інтернет-майданчики".

Створення інтернет-магазинів в Полтаві

Ми пропонуємо Вам розробку інтернет-магазину в нашій студії. Ексклюзивний дизайн, передові, сучасні технології та веб-стандарти, готовність до SEO просування - це ті параметри які ми вкладаємо у виготовляємий для вас продукт! Ваш сайт буде працювати на всіх популярних пристроях. Ознайомтеся з нашими перевагами!

Ми будемо раді бачити вас в числі наших клієнтів, власників "інтернет-магазину"!

Створення сучасних інтернет-магазинів

Сучасний погляд на інтернет-маркетинг

Інтернет-магазин — це одне з найефективніших рішень із розширення обсягів торгівлі!

Ви бажаєте збільшити продаж ваших товарів? Чи можливо:

  • Ваша компанія займається торгівлею та маркетингом?
  • Ви бажаєте розширити коло ваших клієнтів та вийти на нові ринки?
  • Ваші продукти гідні того, щоб їх купувала більша кількість людей?

майте на увазі: інтернет-магазин — це те, що може значно збільшити обсяги вашого збуту та підвищити рейтинг вашої компанії на ринку.

У всесвітній мережі інтернет місця вистачить усім :)

Автоматизація праці

У технологічних рішеннях наших продуктів закладені серйозні механізми автоматизації підтримки сайту. З ними вам буде набагато легше підтримувати інформацію на сайті в актуальному стані!

Ось деякі з них:
  • пакетне оновлення каталогу товарів через файли CSV
  • автоматичне корегування цін при зміні курсу валют
  • резервні копії
  • антивірусний захист
  • синхронізування з 1С-Бухгалтерія (необхідно замовляти окремо)
  • та багато іншого.

 

admin-pult.png
SEO-Friendly - Дружність до пошукових систем

SEO-friendly

На етапі розробки наших сайтів ми завжди зважаємо на той фактор, що в середовищі інтернет присутня серйозна конкуренція. Таким чином ми з самого початку робимо наші продукти з максимальним нахилом у бік SEO-оптимізації, наші сайти є конкурентоспроможними вже відразу після запуску.

Але це ще не все!

В адміністративній панелі розроблених нами інтернет-магазинів закладені необхідні механізми, які допожуть зробити ваш сайт максимально ефективним. Навіть не маючи спеціальних знань, а лише отримавши консультацію у розробників, ви зможете просувати ваш сайт у пошукових системах із мінімальними витратами.

Адаптивність для мобільних пристроїв

Ми вже давно увійшли в епоху Мобільного Інтернету...

Кількість інтернет-користувачів, що користуються інтернетом за допомогою мобільних пристроїв (смартфонів, планшетів і навіть годинників), щодня зростає та сягає 50%. Ми враховуємо цей серйозний фактор та створюємо наші сайти максимально адаптованими під нові пристрої.

Вашим клієнтам завжди буде зручно користуватися новим сайтом вашої компанії, використовуючи будь-який пристрій!
Адаптивная верстка - Разработка интернет-магазинов
Модульна система інтернет-магазину, розробка сайтів

Модульна система

Наші сайти розробляються з урахуванням стандартів модульних систем.

Ви зможете їх розвивати в майбутньому, додаючи необхідний функціонал до існуючого без необхідності оновлення вже налаштованих систем! Це значно здешевлює розвиток сайту в майбутньому та робить його актуальним протягом тривалого часу після створення та зі збільшенням конкуренції.

Наші переваги!

Наша студія вже здобула великий досвід розробки сайтів електронної комерції. Індивідуальний підхід до кожного замовника дозволяє створювати сайти максимально адаптованими під сферу діяльності вашої компанії. 

Оригінальний дизайн зробить ваш інтернет-магазин впізнаваним та незабутнім, а зручна адмін-панель значно полегшить роботу з підтримки нового сайту.

Ви будете задоволені результатом нашої роботи!