Переклад сайтів Підтримка сайтів

Веб-студія Webus пропонує послуги з перекладу сайтів і окремих статей різної тематики.

Наші фахівці є дипломованими перекладачами з досвідом роботи по перекладу наукових статей, комерційних і рекламних текстів, а також з перекладу текстів для веб-сайтів на такі мови:

  • англійська - українська/російська
  • українська/російська - англійська
  • німецька - українська/російська
  • українська/російська - німецька

Переклад сайтів вимагає не тільки чудового знання мови і культури, а також навичок роботи в IT-сфері, тому важлива наявність досвіду роботи саме з перекладу сайтів.

Наші переваги

Створення сайту - творчий процес і як кожен творчий процес він вимагає розробки концепції і дизайну. При розробці сайтів ми намагаємося найбільш чітко з'ясувати мету і параметри розроблюваного сайту, виходячи з побажань замовника, і підібрати найбільш ефективну і оригінальну концепцію для досягнення цих цілей ...

Детальніше →

Наші контакти

Наша адреса: Україна, м. Полтава Пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Контактні телефони: +38 (068) 897-51-57, +38 (095) 109-27-23.

2008-2016 © Веб-студія Webus – створення сайта в Полтаві, розробка інтернет-магазина і каталога товарів в Полтаві. Розробка дизайну сайта. Оптимізація і просування сайта в інтернеті, контекстна та банерна реклама.