02 травня 2019

Створений сайт британського дитячого табору ABC Camp Новини

Сайт британського дитячого табору з вивченням англійської мови ABC Camp

 

Чи можна побувати у Британії, не виїжджаючи за межі України? Чи можливо поєднувати навчання і веселощі? Як зробити канікули максимально цікавими та корисними?

Британський мовний табір «Celyn ABC-camp» - це оптимальне поєднання приємного з корисним: класичного літнього дитячого табору і навчального центра з вивченням англійської мови.

Офіційний сайт табору організований таким чином, щоб користувачі змогли легко охопити досить розгалужену класифікацію програм і тематик змін, а також докладні відомості про будні та особливості табору. Ну, а для тих, хто вже визначився, кнопка "Забронювати путівку" і розділ "Путівки та ціни" стануть більш ніж доречними.

Завдяки соц.кнопкам діти зможуть спілкуватися один з одним і після закінчення зміни.

Краще один раз побачити, ніж сто разів почути, тому запрошуємо відвідати сайт celyn-abc-camp.com.

Наші переваги

Створення сайту - творчий процес і як кожен творчий процес він вимагає розробки концепції і дизайну. При розробці сайтів ми намагаємося найбільш чітко з'ясувати мету і параметри розроблюваного сайту, виходячи з побажань замовника, і підібрати найбільш ефективну і оригінальну концепцію для досягнення цих цілей ...

Детальніше →

Наші контакти

Наша адреса: Україна, м. Полтава Пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Контактні телефони: +38 (068) 897-51-57, +38 (095) 109-27-23.

2008-2016 © Веб-студія Webus – створення сайта в Полтаві, розробка інтернет-магазина і каталога товарів в Полтаві. Розробка дизайну сайта. Оптимізація і просування сайта в інтернеті, контекстна та банерна реклама.