23 липня 2019

Створено офіційний сайт поштової компанії NewPost Новини

Сайт поштової компанії NewPost із США

Звертаємо вашу увагу на новий односторінковий сайт компанії NewPost. Компанія здійснює доставку посилок і товарів по всьому світу, тому важливо, щоб сайт був максимально функціональним і в той же час простим та інтуїтивно зрозумілим для клієнтів з будь-якого куточка земної кулі.

Сайт дає лаконічні відповіді на такі питання: Хто такі? Чим займаються? Чим кращі за конкурентів? Як знайти офіс? Як зв'язатися? Словом, виконує функцію ознайомлення, яка є головною рисою сайтів цього типа.

У наявності три вікна з картою Google Maps Нью Йорка, Мічигана та Ліверпуля з маркуванням місць розташування офісів компанії.

Присутня невелика статистика, що стосується результатів роботи компанії, список партнерів, сильні сторони компанії, форма зворотнього зв'язку, контактні дані та соціальні кнопки.

Ознайомитися з сайтом newpost.us.

Наші переваги

Створення сайту - творчий процес і як кожен творчий процес він вимагає розробки концепції і дизайну. При розробці сайтів ми намагаємося найбільш чітко з'ясувати мету і параметри розроблюваного сайту, виходячи з побажань замовника, і підібрати найбільш ефективну і оригінальну концепцію для досягнення цих цілей ...

Детальніше →