05 січня 2020

Створений офіційний сайт Полтавського театру ім. М.В. Гоголя Новини

Створений офіційний сайт Полтавського театру ім. М.В. Гоголя

Як говорив Микола Гоголь, театр — це така кафедра, з якої можна багато сказати світу добра.

У Полтавському академічному музично-драматичному театрі ім. М.В. Гоголя ви маєте можливість відчути себе учасником історичних подій, побутових драм, романтичних комедій та інших яскравих дійств.

Зазирніть до віртуального представництва театру, на офіційний сайт, розроблений студією "WEBUS", teatr-gogolya.pl.ua. Тут є багато цікавого!

Усі заходи розділені за категоріями: драматичні, музичні вистави, для дітей, а також концерти; тут можна дізнатися про їхніх учасників, про будні й історію театру, про освітлені ЗМІ події та найрізноманітніші подробиці театрального життя.

Подбайте про своє культурне збагачення і дозвілля своєї дитини: тут є вистави на будь-який смак, для будь-якого настрою і будь-якого віку.

 

Наші переваги

Створення сайту - творчий процес і як кожен творчий процес він вимагає розробки концепції і дизайну. При розробці сайтів ми намагаємося найбільш чітко з'ясувати мету і параметри розроблюваного сайту, виходячи з побажань замовника, і підібрати найбільш ефективну і оригінальну концепцію для досягнення цих цілей ...

Детальніше →