22 грудня 2019

Студія "Вебус" створила офіційний сайт лікувально-діагностичного центру Новини

Студія

 

На сайті представлений оптимальний баланс інформативності та корпоративного стилю викладу інформації. Сайт має зрозумілу навігацію. На головній сторінці компактно викладена інформація з усього сайту. Її розширена та доповнена версія дублюється у відповідних розділах.

Як ми бачимо з фотографії на сторінці контактів, дизайн інтер'єру центру і сайту мають спільний стиль.

На сайті міститься детальна інформація про послуги, корисні статті, характеристики використовуваного обладнання, кошторис і особисті дані медперсоналу.

Сайт можна відвідати, перейшовши за посиланням ldc.kh.ua

Наші переваги

Створення сайту - творчий процес і як кожен творчий процес він вимагає розробки концепції і дизайну. При розробці сайтів ми намагаємося найбільш чітко з'ясувати мету і параметри розроблюваного сайту, виходячи з побажань замовника, і підібрати найбільш ефективну і оригінальну концепцію для досягнення цих цілей ...

Детальніше →

Наші контакти

Наша адреса: Україна, м. Полтава Пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Контактні телефони: +38 (068) 897-51-57, +38 (095) 109-27-23.

2008-2016 © Веб-студія Webus – створення сайта в Полтаві, розробка інтернет-магазина і каталога товарів в Полтаві. Розробка дизайну сайта. Оптимізація і просування сайта в інтернеті, контекстна та банерна реклама.