29 липня 2020

Розроблений сайт центру магнітно-резонансної томографії "Планета здоров'я" Новини

Розроблений офіційний сайт центру магнітно-резонансної томографії

Клініка надає послуги з МРТ-діагностування світового рівня завдяки новітньому японському томографу на основі постійного магніту, уважним і доброзичливим фахівцям, які подбають, щоб перебування у закладі для вас було приємним. У центрі МРТ "Планета здоров'я" ви завжди можете бути впевненими у точності результатів діагностики!

Інформації на головній сторінці цілком достатньо для тих, хто знає, яку саме діагностику має пройти. Тут і перелік послуг (слайдери з основною інформацією, схема), і можливість записатися на діагностику, і кілька слів про томограф, який використовується клінікою, контактні дані, мапа проїзду та фотографії персоналу. Інші розділи надають більш розлогу інформацію для допитливих та тих, хто ще не визначився, якою саме послугою скористатися.

На сайті можна знайти загальну інформацію про клініку та надавані нею послуги, ознайомчі статті у блозі про особливості діагностики різних органів і частин тіла, кошторис, відгуки клієнтів, контактну інформацію. Розділ "Часті запитання та відповіді" пояснює нюанси та протипоказання проходження діагностики.

Пропонуємо ознайомитися з результатом нашої роботи ldc-planeta.com.ua.

Наші переваги

Створення сайту - творчий процес і як кожен творчий процес він вимагає розробки концепції і дизайну. При розробці сайтів ми намагаємося найбільш чітко з'ясувати мету і параметри розроблюваного сайту, виходячи з побажань замовника, і підібрати найбільш ефективну і оригінальну концепцію для досягнення цих цілей ...

Детальніше →