22 січня 2020

Оновлений офіційний сайт Національного Сорочинського ярмарку Новини

Оновлений офіційний сайт Національного Сорочинського ярмарку

 

Зустрічайте новий дизайн офіційного сайту одного з найпопулярніших ярмарків України - Національного Сорочинського ярмарку, хоча доречніше назвати його міжнаціональним, адже на нього приїжджають представники країн з усієї планети: Європа, Азія, Північна та Південна Америка. Буквально від А до Я - від Австралії до Японії.

На сьогодні ярмарок - це не лише багатовікові традиції, про які нам розповідають театралізовані розваги та комплексно-ігрові програми, демонструє містечко майстрів, які можна побачити у виробах ручної роботи і відчути у виступах самодіяльних колективів з усієї України, але й сучасні товари, експозиції підприємств, новітні технології та обладнання, дитячі атракціони та концерти сучасних гуртів.

На сайті yarmarok.in.ua ви знайдете найдокладнішу інформацію про ярмарок: його історію і сучасність, поденні звіти з ярмаркування, яскраві фото, деталі про заходи, які плануються на найближчий ярмарок і як до нього дістатися. Сайт надає можливість стати не тільки відвідувачем, але й учасником. Для цього потрібно буде зареєструватися на сайті та заповнити заявку на участь.

Національний Сорочинський ярмарок - ярмаркуймо разом!

Наші переваги

Створення сайту - творчий процес і як кожен творчий процес він вимагає розробки концепції і дизайну. При розробці сайтів ми намагаємося найбільш чітко з'ясувати мету і параметри розроблюваного сайту, виходячи з побажань замовника, і підібрати найбільш ефективну і оригінальну концепцію для досягнення цих цілей ...

Детальніше →

Наші контакти

Наша адреса: Україна, м. Полтава Пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Контактні телефони: +38 (068) 897-51-57, +38 (095) 109-27-23.

2008-2016 © Веб-студія Webus – створення сайта в Полтаві, розробка інтернет-магазина і каталога товарів в Полтаві. Розробка дизайну сайта. Оптимізація і просування сайта в інтернеті, контекстна та банерна реклама.