16 листопада 2018

Нашою веб-студією розроблений сайт-візитка ліцензійного масажиста Новини

Нашою веб-студією розроблений сайт-візитка ліцензійного масажиста

 

Назва сайту і терапії Ocean Sands Massage перекладається як «масаж піску з узбережжя океана». Дійсно, пісок на березі океану найкраще сприяє релаксації, і водночас він – найкращий масажист. Хто, побачивши на рухомому банері узбережжя океану, відмовить собі в задоволенні скористатися послугами кваліфікованого масажиста? 

Інформаційне наповнення сайту дозволяє познайомитися ближче з масажистом, послугами та особливостями того чи іншого виду масажу. Лаконічний інтерфейс і простота в навігації дозволяють легко знайти бажане. Сайт компактний, але містить усе необхідне: інформацію про нашого клієнта і послуги, що надаються, фотогалерею, кошторис, корисну інформацію з теми у формі блогів і контактні дані. 

Зв'язатися з масажистом можна як за допомогою особистої контактної інформації у відповідному розділі, так і через соціальні мережі.

Перейти на сайт: oceansandsmassage.co.uk

Наші переваги

Створення сайту - творчий процес і як кожен творчий процес він вимагає розробки концепції і дизайну. При розробці сайтів ми намагаємося найбільш чітко з'ясувати мету і параметри розроблюваного сайту, виходячи з побажань замовника, і підібрати найбільш ефективну і оригінальну концепцію для досягнення цих цілей ...

Детальніше →