21 лютого 2020

Нашою веб-студією розроблений офіційний сайт Полтавського симфонічного оркестру Новини

Розроблений офіційний сайт Полтавського симфонічного оркестру

 

Навряд чи хтось може уявити своє життя без музики. І для цього не обов'язково бути затятим меломаном. Вдома, на роботі, у громадському транспорті, у кафе чи на вечірках і, звісно ж, на концертах, ми оточені музикою.

Запрошуємо вас відвідати концерт Полтавського симфонічного оркестру! А з вибором концерту вам допоможе розроблений студією WEBUS офіційний сайт симфонічного оркестру orchestra.com.ua. На сайті ви познайомитеся з афішею, оркестрантами, історією створення оркестру, новинами, відгуками ЗМІ. Кожен знайде цікаву для себе та, ймовірно, навіть несподівану інформацію.

Соціальні кнопки, які вже сприймаються як обов'язковий аксесуар будь-якого сайту, дозволять легко знайти людей, які поділяють ваше захоплення класичною музикою.

Наші переваги

Створення сайту - творчий процес і як кожен творчий процес він вимагає розробки концепції і дизайну. При розробці сайтів ми намагаємося найбільш чітко з'ясувати мету і параметри розроблюваного сайту, виходячи з побажань замовника, і підібрати найбільш ефективну і оригінальну концепцію для досягнення цих цілей ...

Детальніше →

Наші контакти

Наша адреса: Україна, м. Полтава Пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Контактні телефони: +38 (068) 897-51-57, +38 (095) 109-27-23.

2008-2016 © Веб-студія Webus – створення сайта в Полтаві, розробка інтернет-магазина і каталога товарів в Полтаві. Розробка дизайну сайта. Оптимізація і просування сайта в інтернеті, контекстна та банерна реклама.