26 лютого 2019

Інтернет-магазин меблів, декору та аксесуарів "Ярмарок бажань" Новини

Фахівці нашої веб-студії розробили інтернет-магазин меблів, декору та аксесуарів

 

Інтернет-простір поповнився ще одним зразком сучасного інтернет-магазину, який приваблює не тільки зрозумілим і легким у користуванні функціоналом, але і чудовим дизайном.

"Ярмарку бажань" притаманні всі якості успішних сайтів електронної комерції: привабливий і стильний з позиції візуальної оцінки - його не пропустить жоден потенційний покупець, оскільки на головній сторінці представлені у вигідному світлі товари, які створюють загальне уявлення про асортимент продукції, зрозуміла навігація, максимально зручний і швидкий пошук товару, гранично спрощений процес оформлення замовлення, а також інформаційна складова у вигляді блогів, які стануть у пригоді відвідувачам, якщо потрібно буде розібратися в найбільш актуальних питаннях.

Сайт має адаптивний дизайн і готовий до роботи на телефонах і мобільних пристроях.

Зацікавилися? Тоді переходьте на сайт yarmarok-bazhan.com.ua і побачите все на власні очі.

Наші переваги

Створення сайту - творчий процес і як кожен творчий процес він вимагає розробки концепції і дизайну. При розробці сайтів ми намагаємося найбільш чітко з'ясувати мету і параметри розроблюваного сайту, виходячи з побажань замовника, і підібрати найбільш ефективну і оригінальну концепцію для досягнення цих цілей ...

Детальніше →