05 січня 2013

Фахівцями нашої веб-студії розроблений сайт творчої групи «Домінанта» Новини

Сайт творчої групи «Домінанта»

Фахівцями нашої веб-студії розроблений офіційний сайт творчої групи «Домінанта», основним напрямком якої є будівництво та супутні роботи.

На головній сторінці можна ознайомитися з напрямами діяльності творчої групи, дізнатися детальніше про саму компанію, переглянути деякі роботи. Цікавою особливістю сайту є наявність на головній сторінці інтерактивного банера, на якому безперервно йде стрічка фотографій об'єктів до переліку наданих послуг. При натисканні на банер здійснюється переадресація у відповідний розділ.

В результаті проведеної роботи був створений простий і зручний сайт зі зрозумілим інтерфейсом.

Переглянути сайт можна, перейшовши за посиланням http://tgdominanta.com.ua

Наші переваги

Створення сайту - творчий процес і як кожен творчий процес він вимагає розробки концепції і дизайну. При розробці сайтів ми намагаємося найбільш чітко з'ясувати мету і параметри розроблюваного сайту, виходячи з побажань замовника, і підібрати найбільш ефективну і оригінальну концепцію для досягнення цих цілей ...

Детальніше →

Наші контакти

Наша адреса: Україна, м. Полтава Пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Контактні телефони: +38 (068) 897-51-57, +38 (095) 109-27-23.

2008-2016 © Веб-студія Webus – створення сайта в Полтаві, розробка інтернет-магазина і каталога товарів в Полтаві. Розробка дизайну сайта. Оптимізація і просування сайта в інтернеті, контекстна та банерна реклама.