15 вересня 2016

Створена нова версія інтернет-магазину SELF-CONTROL Новини

Інтернет-магазин медичного обладнання SELF-CONTROL

Створена нова версія інтернет-магазину товарів для людей, що страждають діабетом SELF-CONTROL. Сайт виконаний у класичному форматі інтернет-магазину, зі всіма вже звичними користувачам функціями. Надалі у планах підключення автоматичної оплати та доставки через поштову компанію "Нова пошта".

Якщо вам необхідні товари для контролю рівня цукру в крові, то вам може стане в нагоді інтернет-магазин SELF-CONTROL (https://selfcontrol.com.ua)

Наші переваги

Створення сайту - творчий процес і як кожен творчий процес він вимагає розробки концепції і дизайну. При розробці сайтів ми намагаємося найбільш чітко з'ясувати мету і параметри розроблюваного сайту, виходячи з побажань замовника, і підібрати найбільш ефективну і оригінальну концепцію для досягнення цих цілей ...

Детальніше →

Наші контакти

Наша адреса: Україна, м. Полтава Пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Контактні телефони: +38 (068) 897-51-57, +38 (095) 109-27-23.

2008-2016 © Веб-студія Webus – створення сайта в Полтаві, розробка інтернет-магазина і каталога товарів в Полтаві. Розробка дизайну сайта. Оптимізація і просування сайта в інтернеті, контекстна та банерна реклама.