09 вересня 2017

Скінчилися роботи зі створення офіційного сайту полтавського футбольного клубу «Ворскла» Новини

Закончились работы по созданию официального сайта полтавского футбольного клуба «Ворскла»

 

Завершилися роботи по створенню сайта професійного футбольного клубу «Ворскла», який допоможе ближче познайомитися зі знаменитою полтавською командою і тими, хто допомагає їм у їхній нелегкій і почесній задачі. На сайті інформація про історію і будні команди, її перемоги і поразки, фотогалереї з кадрами з матчів різних сезонів.

Детально можна дізнатися біографічні дані кожного гравця, тренера, адміністрації та персоналу. Звісно, на сайті також в подробицях розписані всі події матчу: удари по воротах і повз них, голи, картки, штрафні, стартові склади і заміни та текстова трансляція самої гри.

Сайт виконує не тільки інформативну роль, але й комерційну: в інтернет-магазині можна придивитися не тільки сувеніри з символікою полтавської футбольної команди, а й придбати спортивні товари: одяг, аксесуари та екіпіровку.

Чекаємо на відвідувачів за адресою vorskla.com.ua

Наші переваги

Створення сайту - творчий процес і як кожен творчий процес він вимагає розробки концепції і дизайну. При розробці сайтів ми намагаємося найбільш чітко з'ясувати мету і параметри розроблюваного сайту, виходячи з побажань замовника, і підібрати найбільш ефективну і оригінальну концепцію для досягнення цих цілей ...

Детальніше →