30 травня 2017

Санкції пов'язані з безпекою держави Новини

Шановні клієнти та власники сайтів!

Ви знаєте, що в зв'язку зі складною політичною ситуацією в країні деякі IT-холдинги, великі кампанії, а також пов'язані з ними популярні інтернет-ресурси потрапили під санкції пов'язані з безпекою нашої держави.

Одними з цих інтернет-ресурсів стали популярні сервіси Яндекс.Пошта та Яндекс.Метрика. Ці сервіси часто використовуються нашими клієнтами для ведення статистики відвідувань сайтів.

На даний час вже досить велика кількість інтернет-провайдерів починає блокувати ці ресурси. У зв'язку з цим ми рекомендуємо перевірити ваші сайти!

Якщо у вас був встановлений видимий лічильник статистики Яндекс.Метрика, то ви повинні були помітити уповільнення завантаження сторінок сайту (сайт чекає відгуку від недоступного сервера). Також можливо кидаються в очі недостовірні (сильно занижені) результати статистики та інші некоректні поведінки сторінок сайтів з лічильником від цього сервісу.

Якщо ця проблема торкнулася і ваш ресурс ми настійно рекомендуємо звернутися до нас для її усунення!

Ми можемо:

  • повністю замінити систему статистики на вашому сайті на систему статистики від Google Analytics (рекомендований варіант)
  • відключити видимий лічильник Яндекс.Метрики (за нашими даними сайт починає працювати значно краще, статистика відвідувань працює теж, але гарантувати її відповідність реальним показникам ми не можемо, швидше за все вона буде занижена) якщо перехід на Google Analytics для вас не прийнятний
  • поставити видимий лічильник українського інтернет-порталу Bigmir.net або іншого інтернет-ресурсу на ваш вибір
  • зовсім прибрати код інтернет-статистики (вкрай не рекомендується)

Ми також рекомендуємо вам не затягувати з цією проблемою. Уповільнене завантаження сторінок вашого сайту може призвести до зниження позицій сайту в пошукових системах, що звичайно призведе до зниження його ефективності.

З цих питань для отримання пояснень та іншої інформації звертайте з за нашими контактними телефонами або поштою studio@webus.in.ua.

Наші переваги

Створення сайту - творчий процес і як кожен творчий процес він вимагає розробки концепції і дизайну. При розробці сайтів ми намагаємося найбільш чітко з'ясувати мету і параметри розроблюваного сайту, виходячи з побажань замовника, і підібрати найбільш ефективну і оригінальну концепцію для досягнення цих цілей ...

Детальніше →