21 листопада 2011

Розроблений сайт-каталог торгової марки «Одяг будьмо» Новини

Сайт дитячого ділового одягу

Розроблений сайт-каталог торгової марки «Одяг будьмо».

Задача розробки: створити сайт, за допомогою якого відвідувач зможе ознайомитися з продукцією виробника, її складом та модельним рядом.

На сайті був реалізований каталог продуктів із докладним описом та інтерактивною галереєю моделей.Нескладна система адміністрування надає можливість клієнту самостійно вносити зміни до будь-якої інформації на сайті.

На сторінці «Контакти» розміщена галерея фотографій магазину торговох марки «Одяг будьмо», а також мапа проїзду «Google Maps». Продивитись сайт можно за інтернет-адресою www.budymo.com.ua

Наші переваги

Створення сайту - творчий процес і як кожен творчий процес він вимагає розробки концепції і дизайну. При розробці сайтів ми намагаємося найбільш чітко з'ясувати мету і параметри розроблюваного сайту, виходячи з побажань замовника, і підібрати найбільш ефективну і оригінальну концепцію для досягнення цих цілей ...

Детальніше →

Наші контакти

Наша адреса: Україна, м. Полтава Пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Контактні телефони: +38 (068) 897-51-57, +38 (095) 109-27-23.

2008-2016 © Веб-студія Webus – створення сайта в Полтаві, розробка інтернет-магазина і каталога товарів в Полтаві. Розробка дизайну сайта. Оптимізація і просування сайта в інтернеті, контекстна та банерна реклама.