21 червня 2017

Нашою студією розроблений сайт лабораторно-діагностичного центру «ЛДЦ Полтава» Новини

Нашою студією розроблений сайт лабораторно-діагностичного центру «ЛДЦ Полтава»

 

Нашою студією розроблений сайт лабораторно-діагностичного центру «ЛДЦ Полтава», який спеціалізується на МРТ та УЗД-діагностиці організму, а також лабораторних дослідженнях. Завдяки сучасному високотехнологічному устаткуванню: ультразвуковій діагностичній системі та магнітно-резонансному томографу відкритого типу, а також високій кваліфікації фахівців центру діагностика проводиться в комфортних умовах, а результати відрізняються точністю і достовірністю. Серед інших досліджень лабораторні аналізи включають аналіз крові (біохімічний аналіз крові, ревмопроби, онкомаркери та ін.), сечі, а також діагностику. 

Сайт є як інформаційним, так і рекламним. Завдяки простому дизайну і зрозумілому інтерфейсу користувач з легкістю знайде необхідну інформацію: починаючи від загального ознайомлення на головній сторінці та закінчуючи детальним описом послуг центру, перейшовши до потрібної категорії через фіксоване меню. Звернутися до представників діагностичного центру можна кількома способами: за телефоном, в режимі онлайн: скориставшись додатком «JivoSite», зв’язком через соціальні мережі чи канал Youtube, і, звісно, зустрітися особисто (знайти діагностичний центр допоможе карта Google Maps). 

Наповнення сайту ведеться клієнтом завдяки зручній адміністративній панелі.

Сайт можна відвідати, перейшовши за посиланням ldc.pl.ua

Наші переваги

Створення сайту - творчий процес і як кожен творчий процес він вимагає розробки концепції і дизайну. При розробці сайтів ми намагаємося найбільш чітко з'ясувати мету і параметри розроблюваного сайту, виходячи з побажань замовника, і підібрати найбільш ефективну і оригінальну концепцію для досягнення цих цілей ...

Детальніше →