26 жовтня 2011

Завершено роботу по створенню сайту-каталогу натуральної косметики "BIO FOR YOU" Новини

biokosmetik

Завершено роботу по створенню сайту-каталогу натуральної органічної косметики "BIO FOR YOU". Метою сайту було надати користувачеві детальну інформацію про продукти каталогу косметики.

Для швидкого пошуку необхідного товару каталог продукції розбитий на підрубрики в залежності від фірми-виробника. Сторінка з інформацією про конкретний товар включає текстовий опис, зображення з можливістю відкриття в окремому вікні, перелік схожих продуктів, склад продукту, його ціну і ключові слова.

За допомогою зручної системи адміністрування тепер користувач може самостійно додавати товари, сортувати їх за категоріями, змінювати будь-яку інформацію на сайті.

На сторінці "Сертифікати" викладена детальна інформація щодо основних принципів виробництва німецької косметики, історії створення фірм "EscoDerma" та "Lasavia", а також сертифікати якості органічної косметики. На сторінці "Контакти" у покупця є можливість отримати відповіді на будь-які питання за допомогою електронної пошти або телефону.

Продивитись сайт можнa в портфоліо.

Наші переваги

Створення сайту - творчий процес і як кожен творчий процес він вимагає розробки концепції і дизайну. При розробці сайтів ми намагаємося найбільш чітко з'ясувати мету і параметри розроблюваного сайту, виходячи з побажань замовника, і підібрати найбільш ефективну і оригінальну концепцію для досягнення цих цілей ...

Детальніше →