01 лютого 2017

Всесвітня мережа Інтернету розвивається, перехід сайтів на HTTPS Новини

Шановні наші клієнти, власники сайтів!
 
Всесвітня мережа Інтернет стрімко розвивається і ставить перед власниками сайтів нові завдання!
 
Напевно, Ви помітили або чули про вірусну (хакерську) активность в інтернеті. Вона не дає спокійно жити як власникам сайтів, так і великим IT провайдерам, хостингу. Ця активність створює серйозне зайве навантаження на сервера і створює проблеми з якістю переданої інформації. У зв'язку з цим, кілька великих ІТ компаній (у тому числі GOOGLE і Mozilla) вирішили влаштувати серйозну боротьбу з вірусами в Інтернеті. У чому вона полягає? В добровільно-примусовому переході на захищений і безпечний (зашифрований) протокол передачі даних HTTPS.
 
Більшість сайтів в інтернеті (в тому числі, швидше за все, і ваші сайти) зараз працюють на досить "стародавньому" протоколі HTTP, який вже морально застарів, небезпечний, повільно працює і вимагає заміни.
 
Ви напевно вже отримували повідомлення виду:
 
Інтернет розвивається, перехід на HTTPS
 
Якщо ні, то значить воно прийшло до нас розробників (на нашу пошту) або прийде Вам пізніше. Ці повідомлення "застереження" можуть завдати шкоди репутації вашого сайту. А також, що не менш важливо(!), Ваш сайт може бути занижений в пошуку в порівнянні з сайтами конкурентами які виправили цю ситуацію.

Що ми рекомендуємо?

Найближчим часом перевести ваші сайти на безпечний протокол HTTPS:// тим самим підвищивши їх надійність і захистивши дані ваших клієнтів!
 
 
Ми можемо допомогти вам у цьому!
 

Що буде зроблено:

  1. Підключення захищеного сертифіката
  2. Адаптація коду сайту під протокол HTTPS://
  3. Перехід сайту на протокол передачі даних HTTPS:// (підвищення безпеки сайту)
  4. Автоматичний перехід на протокол передачі даних HTTP2 (підвищення продуктивності сайту)
  5. Перереєстрація сайтів в пошукових системах (SEO адаптація в пошуку)
Виконати такі дії ми особливо рекомендуємо власникам інтернет-магазинів і великих порталів з формою реєстрації користувачів!
 
Якщо у Вас виникнуть питання, Ви завжди можете задати їх за нашими телефонами на сторінці "Контакти".
 

Потрібна додаткова інформація?

Спробуйте знайти її тут:

Наші переваги

Створення сайту - творчий процес і як кожен творчий процес він вимагає розробки концепції і дизайну. При розробці сайтів ми намагаємося найбільш чітко з'ясувати мету і параметри розроблюваного сайту, виходячи з побажань замовника, і підібрати найбільш ефективну і оригінальну концепцію для досягнення цих цілей ...

Детальніше →