Новини студії

19 березня 2021

Розроблений сайт центру здоров'я та краси «ПоліСмайл»

Детальніше...

Центр здоров'я та краси "ПоліСмайл" пропонує послуги діагностики (УЗД внутрішніх органів), лікування (стоматологія, кардіологія), масажу, догляду за шкірою обличчя (косметологія), медичного педикюру (подологія) та манікюру. Ви піклуєтесь про своє здоров'я та свою зовнішність? Медцентр "ПоліСмайл" - це поєднання в одному місці діагностично-лікувального центру, спа-салону та салону краси. 

29 липня 2020

Розроблений сайт центру магнітно-резонансної томографії "Планета здоров'я"

Детальніше...

Клініка надає послуги з МРТ-діагностування світового рівня завдяки новітньому японському томографу на основі постійного магніту, уважним і доброзичливим фахівцям, які подбають, щоб перебування у закладі для вас було приємним. У центрі МРТ "Планета здоров'я" ви завжди можете бути впевненими у точності результатів діагностики!

21 лютого 2020

Нашою веб-студією розроблений офіційний сайт Полтавського симфонічного оркестру

Детальніше...

Навряд чи хтось може уявити своє життя без музики. І для цього не обов'язково бути затятим меломаном. Вдома, на роботі, у громадському транспорті, у кафе чи на вечірках і, звісно ж, на концертах, ми оточені музикою.

22 січня 2020

Оновлений офіційний сайт Національного Сорочинського ярмарку

Детальніше...

Зустрічайте новий дизайн офіційного сайту одного з найпопулярніших ярмарків України - Національного Сорочинського ярмарку, хоча доречніше назвати його міжнаціональним, адже на нього приїжджають представники країн з усієї планети: Європа, Азія, Північна та Південна Америка. Буквально від А до Я - від Австралії до Японії.

05 січня 2020

Створений офіційний сайт Полтавського театру ім. М.В. Гоголя

Детальніше...

Як говорив Микола Гоголь, театр — це така кафедра, з якої можна багато сказати світу добра.

У Полтавському академічному музично-драматичному театрі ім. М.В. Гоголя ви маєте можливість відчути себе учасником історичних подій, побутових драм, романтичних комедій та інших яскравих дійств.

22 грудня 2019

Студія "Вебус" створила офіційний сайт лікувально-діагностичного центру

Детальніше...

На сайті представлений оптимальний баланс інформативності та корпоративного стилю викладу інформації. Сайт має зрозумілу навігацію. На головній сторінці компактно викладена інформація з усього сайту. Її розширена та доповнена версія дублюється у відповідних розділах.

23 липня 2019

Створено офіційний сайт поштової компанії NewPost

Детальніше...

Звертаємо вашу увагу на новий односторінковий сайт компанії NewPost. Компанія здійснює доставку посилок і товарів по всьому світу, тому важливо, щоб сайт був максимально функціональним і в той же час простим та інтуїтивно зрозумілим для клієнтів з будь-якого куточка земної кулі.

Наші переваги

Створення сайту - творчий процес і як кожен творчий процес він вимагає розробки концепції і дизайну. При розробці сайтів ми намагаємося найбільш чітко з'ясувати мету і параметри розроблюваного сайту, виходячи з побажань замовника, і підібрати найбільш ефективну і оригінальну концепцію для досягнення цих цілей ...

Детальніше →