Новини студії

25 травня 2021

Що потрібно знати власникам сайтів, щоб не отримати «мовний штраф»

Детальніше...

Напевне, кожного так чи інакше торкнувся так званий «мовний» закон (Стаття 30 Закону №2704-VIII «Про забезпечення функціонування української мови як державної»), який набув чинності 16 січня 2021 року. Важко не помітити перехід працівників у сфері обслуговування на українську мову. Проте не всі знають, як саме цей закон вплинув і на інформаційні технології, включно з веброзробкою.

19 березня 2021

Розроблений сайт центру здоров'я та краси «ПоліСмайл»

Детальніше...

Центр здоров'я та краси "ПоліСмайл" пропонує послуги діагностики (УЗД внутрішніх органів), лікування (стоматологія, кардіологія), масажу, догляду за шкірою обличчя (косметологія), медичного педикюру (подологія) та манікюру. Ви піклуєтесь про своє здоров'я та свою зовнішність? Медцентр "ПоліСмайл" - це поєднання в одному місці діагностично-лікувального центру, спа-салону та салону краси. 

29 липня 2020

Розроблений сайт центру магнітно-резонансної томографії "Планета здоров'я"

Детальніше...

Клініка надає послуги з МРТ-діагностування світового рівня завдяки новітньому японському томографу на основі постійного магніту, уважним і доброзичливим фахівцям, які подбають, щоб перебування у закладі для вас було приємним. У центрі МРТ "Планета здоров'я" ви завжди можете бути впевненими у точності результатів діагностики!

21 лютого 2020

Нашою веб-студією розроблений офіційний сайт Полтавського симфонічного оркестру

Детальніше...

Навряд чи хтось може уявити своє життя без музики. І для цього не обов'язково бути затятим меломаном. Вдома, на роботі, у громадському транспорті, у кафе чи на вечірках і, звісно ж, на концертах, ми оточені музикою.

22 січня 2020

Оновлений офіційний сайт Національного Сорочинського ярмарку

Детальніше...

Зустрічайте новий дизайн офіційного сайту одного з найпопулярніших ярмарків України - Національного Сорочинського ярмарку, хоча доречніше назвати його міжнаціональним, адже на нього приїжджають представники країн з усієї планети: Європа, Азія, Північна та Південна Америка. Буквально від А до Я - від Австралії до Японії.

05 січня 2020

Створений офіційний сайт Полтавського театру ім. М.В. Гоголя

Детальніше...

Як говорив Микола Гоголь, театр — це така кафедра, з якої можна багато сказати світу добра.

У Полтавському академічному музично-драматичному театрі ім. М.В. Гоголя ви маєте можливість відчути себе учасником історичних подій, побутових драм, романтичних комедій та інших яскравих дійств.

22 грудня 2019

Студія "Вебус" створила офіційний сайт лікувально-діагностичного центру

Детальніше...

На сайті представлений оптимальний баланс інформативності та корпоративного стилю викладу інформації. Сайт має зрозумілу навігацію. На головній сторінці компактно викладена інформація з усього сайту. Її розширена та доповнена версія дублюється у відповідних розділах.

Наші переваги

Створення сайту - творчий процес і як кожен творчий процес він вимагає розробки концепції і дизайну. При розробці сайтів ми намагаємося найбільш чітко з'ясувати мету і параметри розроблюваного сайту, виходячи з побажань замовника, і підібрати найбільш ефективну і оригінальну концепцію для досягнення цих цілей ...

Детальніше →