Корпоративний сайт Створення сайтів

У нашому сучасному світі, де всесвітня мережа інтернет посіла своє законне місце одного з найбільш ефективних і доступних засобів для пошуку інформації, практично жодна компанія, що розвивається, не залишилася без свого сайту.

Корпоративний сайт компанії був і ще довго буде одним з найефективніших способів реклами та супроводження послуг в інтернеті. На корпоративний сайт покладається безліч функцій. Від рекламування бренду компанії, її продукції та послуг, до спілкування з клієнтами для надання їм інформаційної та практичної підтримки. Корпоративний сайт дозволяє налаштувати інтерактивне спілкування з клієнтами майже будь-якого географічного регіону, причому все це з мінімальним бюджетом.

Корпоративні сайти розробляються, як правило, у чіткій відповідності до корпоративного стилю компанії.

Багато корпоративних сайтів успішно застосовуються і для налаштування внутрішньої роботи компанії, організації звітності та торгових процесів.

На корпоративних сайтах зазвичай присутні розділи:

  • Головна (найважливіша інформація, новини, рекламні акції)
  • Сторінка "Про компанію"
  • Каталоги продукції або послуг
  • Кошториси
  • Форми замовлень
  • Книги відгуків і пропозицій
  • Інтерактивні карти
  • Фотогалереї
  • Контакти (адреси філій, телефони, електронні засоби зв'язку Skype, Viber, Telegramm)

Якщо у вашої компанії ще немає корпоративного сайту або ви хочете оновити ваш старий сайт, ви можете:

Просто надішліть нам ваші побажання та контактні дані, ми обов'язково вам зателефонуємо!

Наші переваги

Створення сайту - творчий процес і як кожен творчий процес він вимагає розробки концепції і дизайну. При розробці сайтів ми намагаємося найбільш чітко з'ясувати мету і параметри розроблюваного сайту, виходячи з побажань замовника, і підібрати найбільш ефективну і оригінальну концепцію для досягнення цих цілей ...

Детальніше →

Наші контакти

Наша адреса: Україна, м. Полтава Пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Контактні телефони: +38 (068) 897-51-57, +38 (095) 109-27-23.

2008-2016 © Веб-студія Webus – створення сайта в Полтаві, розробка інтернет-магазина і каталога товарів в Полтаві. Розробка дизайну сайта. Оптимізація і просування сайта в інтернеті, контекстна та банерна реклама.