Каталог товарів Створення сайтів

Дуже часто, у підприємств і компаній виникає необхідність надати відвідувачам їх сайту великий обсяг інформації у зручному, структурованому вигляді. Для надання такої інформації використовують сайти формату "Каталог товарів (послуг)". Такий сайт розрахований на відображення матеріалів у вигляді каталога з можливістю пошуку, класифікації та сортування їх по ключовим параметрам. Для сайту такого типу розробляється зручна адміністративна панель сайту, яка дозволяє без особливих складнощів додавати та змінювати інформацію як в каталозі сайту, так і на сайті в цілому.

Перевагами сайту формату "Каталог товарів" можна назвати:

  • гнучкий багаторівневий рубрикатор
  • сортування матеріалів по ключовим параметрам
  • одна сторінка на товар (послугу)
  • використання блоків фото-галерей і відео-галерей
  • зручна адміністративна панель сайту
  • використання систем статистичного обліку
  • розширені можливості для СЕО-розкрутки сайту

Формат сайту "каталог товарів" може бути використаний як окремо, так і в поєднанні з форматом "корпоративний сайт" або "інформаційний портал".

Наші переваги

Створення сайту - творчий процес і як кожен творчий процес він вимагає розробки концепції і дизайну. При розробці сайтів ми намагаємося найбільш чітко з'ясувати мету і параметри розроблюваного сайту, виходячи з побажань замовника, і підібрати найбільш ефективну і оригінальну концепцію для досягнення цих цілей ...

Детальніше →

Наші контакти

Наша адреса: Україна, м. Полтава Пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Контактні телефони: +38 (068) 897-51-57, +38 (095) 109-27-23.

2008-2016 © Веб-студія Webus – створення сайта в Полтаві, розробка інтернет-магазина і каталога товарів в Полтаві. Розробка дизайну сайта. Оптимізація і просування сайта в інтернеті, контекстна та банерна реклама.